Zipp Quanum 2t odpala i gaśnie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zipp Quanum 2t odpala i gaśnie

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe adrian123
    adrian123
    Użytkownik

Witam, mam problem ze swoim skuterem dziś wyjąłem skuter z garażu i założyłem mu stożek ponieważ seryny filtr został uszkodzony. Mój zipp przez pierwsze 1,5h dobrze jeździł ale po pewnym czasie gasł mi na światłach i nie chciał odpalić ale po pewnym czasie się udawało miałem takich przypadków dziś chyba ze 4 lub 5 i nie wiem co mam dalej robić skuter mam 3 sezon i chciałbym żeby mi jeszcze posłużył. Z góry dziękuje 🙂 !

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Daj większą dyszę główną i dobrze wyreguluj ale najlepiej będzie jeśli wywalisz ten stożek i prawidłowo założysz nowy filtr powietrza z obudową – seryjny.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe adrian123
    adrian123
    Użytkownik

O to chodzi że guma mi tak sparciała że się ułamała ;/ i właśnie lipa wiec z tym stożkiem muszę przeboleć 🙂 Dzięki

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Kup całą obudowę z filtrem. To jakieś 40 zł. A będzie tylko lepiej.

Zdjęcie profilowe zippquantum
    zippquantum
    Użytkownik

Stożek to gowno . Kazdy Ci to powie . Ładny wyglad i to tyle

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

w dodatku ze stożkiem wjedziesz w kałuże i staniesz 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

a jak jedziles to bylo mokro? jezeli nie to mogl tlok spuchnoc bo bylo za duzo powietrza w mieszance

.. Bez polskich znak’o’w .
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie