Zipp Quantum GT5, 2007 za 1500 zł – kupować?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Zipp Quantum GT5, 2007 za 1500 zł – kupować?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tqqqqq tqqqqq 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tqqqqq
    tqqqqq
    Użytkownik

Kumpel znalazł mi Zippa Quantum GT5 z okolicy (6 kilometrów ode mnie). Kosztuje on 1500 zł, ale będę się targował. Dodam jeszcze, że jest on z 2008 roku.
    Skuter ma bardzo niski przebieg, bo 2775 km. Ubezpieczenie jest opłacone do końca roku a przebieg do marca czy maja 2013 roku. Z tego co się dowiedziałem, właściciel jeździł nim głównie do dziewczyny i dbał o niego, ale będę jeszcze oczywiście się dowiadywał i rozglądał na miejscu. Niezmieniany cylinder – 50 cm^3. W zestawie mam dodatkowo kask i zalany bak do pełna. Sprzedający nie bardzo chce się targować, ale ugram jeszcze ze 100 zł, a przynajmniej się postaram.
    Czy na tyle ile go przedstawiłem warto go wziąć?

Zdjęcie profilowe tqqqqq
    tqqqqq
    Użytkownik

Proszę o odpowiedź. Dziś jadę go oglądać i nadal nie wiem czy opłaca się za niego tyle zapłacić…

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe NedERq
    NedERq
    Użytkownik

Starguj do 1300 zł i go bierz, opłaca się .

Kymco Super 9
    Przebieg – 850 km
    Zdjęcie profilowe tqqqqq
    tqqqqq
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. Na pewno będę szukał jakichś wad i będę się targował. Drożej niż za 1400 zł na pewno nie wezmę.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie