Zipp Quantum GT5 125 ccm opłaca sie ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zipp Quantum GT5 125 ccm opłaca sie ?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Maniszu258 Maniszu258 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Maniszu258
    Maniszu258
    Użytkownik

Witam, mam szanse kupić Zipp quantum gt5 125ccm, osobiscie mi sie podoba bo znajomy ma i mu leci bezproblemowo 100 na prostej dobrze buczya nie pierdzi jak wiekszosc dzisiejszych skuterów, skuter który mam okazje kupić jest z 2009r i podobno w stanie bardzo dobrym stan z wyglądu idealny zadnych rys, ma ktos takiego lub moze sie wypowiedziec na jego temat ? jak na mój gust opłaci sie bo sprzedam swojego za 1700 dołoze 500 i kupie 125 ccm ktora chodzi 5x lepiej ale spytam ekspertów 🙂 posłużylby mi na wyjazdy na ryby i na przejażdzki w wolnych chwilach 🙂 z góry dziękuje za opinie 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to 100 na prostej to chyba wg licznika tego skutra a nie realnie 100?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Maniszu258
    Użytkownik

Realne 100 sprawdzane samochodem, opłaca sie takiego kupić? cena 2 200 to nie duzo jak na taki skuter z przebiegiem 3000km z groszami i w bdb stanie mi sie wydaje, macie jakieś opinie na jego temat? poza plastikami i zawieszeniem bo wiem ze po dziurach reputuje ale to dla mnie nie problem chociaz u mnie drogi dziurawe często ale po to jest manetka zeby zwolnic 🙂

Maniszu258
    Użytkownik

i raz policja go trzepła z szuszarki jak jechał przez zabudowany 96km/h bo uciekał przed deszczem a ich nie zauwazyl ale akurat to ile max idzie to mi tam nie robi wazne zeby mial dosc dobre przyspieszenie i zeby sie opłaciło kupić cos takiego bo jakbym mial pewnosc ze bedzie chodzl tak jak znajomego to bym go od razu wziął ale musze jechać zobaczyć jak chodzi jak przyspiesza jak jedzie itd, ale wole spytac jakie opinie macie na temat tego modelu ?

Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Chińczyk jak każdy inny, ale jak lata 100km/h i jest seryjny to brałbym w ciemno. Swoją drogą zastanawia mnie jak sprzęt który ma oszałamiające 6-7KM lata prawie tyle co np. downtown czy x-max na wtrysku o mocy 15KM. 🙂 Nic tylko wsadzić cylek 150ccm i będzie tak samo śmigał 🙂

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

…podobno w stanie bardzo dobrym stan z wyglądu idealny zadnych rys (…) 2009 rok (…) 3000 km…

I tu powinna zapalić Ci się czerwona lampka: 125 ccm, 6-cio letni i 3000 km? Wierzysz w to??? Myślenie nie boli. Kupuj głową a nie oczami.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)
    Maniszu258
    Użytkownik

Wiem własnie przebieg przebiegiem ale wygląda naprawde dobrze nie zniszczony ani nic i kobieta go miała na dojazdy do pracy, chcecie to moge wam podać ogłoszenie : http://www.lm.pl/ogloszenie/7480488/sprzedam_skuter_quantum po jego stanie naprawde wygląda na zadbanego i nie wyjechanego

Maniszu258
    Użytkownik

Chyba go bede brał w ciemno jak kobieta mowi ze mąż miał zachcianke i jezdzil sobie nim troche tylko przebieg ze autentyczny i ze wszystko sprawne a mąż za granicą pracuje i nie ma kto nim jezdzic i jej tylko w garazu przeszkadza i ze jest ubezpieczenie ale nie ma przeglądu technicznego bo nie ma tym kto jezdzic a ona chyba nie umie bo mowila ze troche nim mąż i tesciu jezdzil i ze nie ma przegladu to zejdzie z ceny. 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

bierz i się nie zastanawiaj jak pisze że jeszcze opuści może za 2k sprzeda z jego stanu wnioskuję że przebieg autentyczny [a po czym tajemnica zawodowa]

Zdjęcie profilowe J23
    J23
    Użytkownik

Kupuj! To naprawdę okazja. Teraz 125 osiągają jakieś chore ceny. Ten egzemplarz jest zadbany, a w razie czego wszelkie części dostępne praktycznie od ręki. Co do przebiegu, to np. ja posiadam Benzera Barneta 125 rocznik 2013 z przebiegiem … 511 km. Silniczek 125 w 4T bardzo ładnie pracuje i nie sugeruj się liczbami koni mechanicznych na papierku.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie