zipp pro zmiana cylindra

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery zipp pro zmiana cylindra

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #670228 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Józek
    Józek
    Użytkownik

witam w nidziele zmieniłem w zipe cylinder na 72 i głowice też.Powinien mi normalnie odpalić na gazniu z 50tki. Odpala tylko na sanniu a jak puszczę za nie to nagle dostaje v-max obrotów i gaśnie. Czy to normalne że na nowym tłoku i pierscieniach pali mi oleje.

dzięki wszystkim za pomoc

.
    #670250 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

normalne jest to że ma problemy na gaźniku od 50 z ustawieniami od 50

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #670253 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Józek
    Józek
    Użytkownik

Nie ważne jak jest ustawiony cały czas to samo jest. Jak ustawić gaznik 50ccm pod 80ccm.
    Bawiłem się tymi 2 srubkami przy gazniu i nic to nie daje

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 2 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Józek Józek.
    .
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 2 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Józek Józek.
    #670255 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to to są śrubki od składu mieszanki na wolnych obrotach i regulacji wolnych obrotów.
    jakbyś przed wymianą cylindra zainteresował sie tematem to byś wiedział że w zasadzie niezbędna jest wymiana dyszy głównej w gaźniku (co najmniej dyszy).

#670260 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Józek
    Józek
    Użytkownik

czyli nowy gaznik 72ccm i jest wszystko ok?

.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #670265 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma czegoś takiego jak gaźnik 72cm.
    Jest cos takiego jak źle i dobrze wyregulowany gaźnik. Wygooglaj sobie co i jak bo wymiana na 72cm jest opisana milion razy

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: zipp pro zmiana cylindra
Informacje o Tobie: