Zipp PRO 50 Problem z obrotami i lampami.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zipp PRO 50 Problem z obrotami i lampami.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wiesiexor27 wiesiexor27 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Grr Wrr
    Użytkownik

Witam wszystkich miłośników tych maszyn ! A Więc mam taki problem … Od pewnego czasu jeżdżąc na swoim Zippie pro 50 zaczynałem odczuwać mały dyskomfort otóż podczas jazdy spaliła Mi sie żarówka pomyślałem sobie po prostu się spaliła to się wymieni w najbliższym czasie … I parę dni później ponownie wsiadając na motocykl nie mogłem go odpalić w końcu wrzuciłem na 1 bieg i z rozpędu go odpaliłem ale już nie chodził tak jak powinien … otóż przy dodaniu więcej gazu dusiło go i to okropnie … pomyślałem sobie że może go jakoś przepale a więc ruszyłem w drogę … podczas jazdy gdy zmieniałem bieg wyżej szarpało nim strasznie no i po 15 minutowej jeździe gdy stanąłem na uboczu to zauważyłem ze spaliła mi się 2 żarówka w długich i zwykłych światłach … a Jak popatrzyłem na obrotomierz to na biegu jałowym miał on 3 tysiące obrotów … a motocykl ryczał jak opętany …. czy wie ktoś co mogło się stać ??? Proszę o pomoc …

Zdjęcie profilowe wiesiexor27
    wiesiexor27
    Użytkownik

Co to żarówek to może to byc regulator napięcia a jeśli nie to może iskrownik a co do obrotów to proponuje wyregulowac gaźnik. Jeśli chodzi o szarpanie to może byc coś ze sprzęgłem. Podaj przebieg;)

Grr Wrr
    Użytkownik

Przebiegu ma ponad 5500 .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe wiesiexor27
    wiesiexor27
    Użytkownik

no to jak masz możliwośc to sprawdź regulator napięcia ewentualnie sprawdź iskrownik, wyreguluj porządnie gaźnik

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie