ZIPP PRO 125 problem z zapalaniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis ZIPP PRO 125 problem z zapalaniem

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sonny
    Sonny
    Użytkownik

witam serdecznie, mam duży problem kupiłem ZIPPA PRO 125, i po włożeniu akumulatora nic kompletnie się nie dzieje, ładowałem aku sprawdzałem miernikiem aku niby sprawne, poprzedni właściciel mówił że zajechał na miejsce i potem już nie zapalił mu. nie pala się kontrolki nic, kompletnie zero reakcji, POMOCY

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No, to trzeba zabawić się w Sherlocka Holmesa… Miernik w łapkę i sprawdzić, gdzie prąd utknął… Zacząć od akumulatora, sprawdzić czy prąd dochodzi do bezpieczników, czy bezpieczniki nieprzepalone i dalej – do stacyjki… Może tylko zsunął się jakiś przewód, a może stacyjka jest do wymiany…
    Inna wersja – odstawić do serwisu… ;))))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Sonny
    Sonny
    Użytkownik

ok, tylko powiedz gdzie szukac bezpiecznikow, w mechanice motorowej jestem zielony, na samochodach sie znam troche, ale tu nie chce czegos spieprzyc

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No, jeżeli masz takie obawy, to może faktycznie lepiej skorzystać z drugiej opcji….
    Ale zanim to zrobisz, zajrzyj przynajmniej w okolice akumulatora… Prawdopodobnie na przewodzie do akumulatora masz bezpiecznik zabezpieczający akumulator (chyba bezpośrednio na kablu) taki mały biały pojemniczek. Sprawdź, czy znajdujący się tam bezpiecznik nie jest aby przepalony…
    Edit: Ups… Spóźniłem się…

—————————————————

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Druid jeden jak tak powiedział Ups… Spóźniłem się… to zamiast na moto to teraz z wózkiem chodzi:D

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Ty Paci, to jak na wolnego elektrona, to dobrze zorientowany jesteś… ;)))))

—————————————————
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Bogu dzięki ominęło mnie to szczęście:)

Zdjęcie profilowe Sonny
    Sonny
    Użytkownik

to co PACI linki dał zdjec, u mnie nic takiego niema, az tak zielony nie jestem, szukalem wszedzie wkoło zdjałem cała obudowe, od klem mam wypuszczone z minusa i plusa kable zakończone stykami. nie wiem czy ktos sobie zrobił rozłaćzenie aku i skasował bezpiecznik

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Oj, na mój gust, to musi być… Przeleć się po kabelkach idących od akumulatora (od +)…
    No chyba, że ktoś ci coś tam wcześniej przerabiał…
    Jak kompletnie nie masz do tego talentu, to daj sobie spokój i znajdź jakiegoś magika…

—————————————————
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie