Zipp Basic problem z przednim hamulcem

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #136505
  michal317pl
  Użytkownik
  • Postów: 4

  Witam. Mam problem z przednim hamulcem w moim skuterze. Otóż pewnego dnia, zepsuł się przedni przewód hamulcowy, a dokładniej przetarł się od opony i wyciekł płyn hamulcowy. Kupiłem więc nowy przewód, założyłem go, nalałem płynu, odpowietrzyłem go, i niestety w ogóle nie hamuje. W czym tkwi problem?? Czy to może być wina uszczelek??

  #136532
  degename
  Uczestnik
  • Postów: 990

  Jeśli sączy się przez nie płyn to tak. Widać układ jest jeszcze nieodpowietrzony jeśli dalej nie hamuje. Polecałbym również przeczyścić tarczę hamulcową, płyn który ją zaleje działa prawie tak jak olej. Najlepiej użyć do tego benzyny ekstrakcyjnej lub czystego alkoholu.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #138865
  michal317pl
  Użytkownik
  • Postów: 4

  Dzięki za poradę. Problem udało się rozwiązać, ponieważ po paru dniach hamował już normalnie. Myślę, że problem wynikał trochę z mojej nieuwagi, bo patrzyłem czy jest odpowietrzony z otwartą pokrywką, od zbiornika na płyn hamulcowy. Tak więc, teraz jest wszystko tak jak się należy, i bardzo dobrze hamuje. Pozdro 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button