Zipp Axis - pali się bezpiecznik koło akumulatora w skuterze.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Adrian Stanowski
    Użytkownik

Witam!Mam taki problem iż zepsuł mi się akumulator więc wymieniłem na nowy żelowy moc 12v i 7a taki jak stary tylko różnią się tym że stary był kwasowy.
    Zaczęło mi palić bezpiecznik na potęgę,bo dużo mi tych bezpieczników spaliło..Pali wtedy jak go odpale i dodam parę razy gazu,później zgaszę i chcę ponownie odpalić to się już nie da bo bezpiecznik spalony,jak się przekręci kluczyk w stacyjce żeby odpalić wskazówka np od paliwa nawet nie drgnie..
    Dodam jeszcze że myslałem że jest to regulatorem napięcia dlatego wymieniłem na nowy.
    Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam dalej robić…

Michał
    Użytkownik

a spróbuj kupić akumulator kwasowy ;p

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Adrian Stanowski
    Użytkownik

To robiło by az taką dużą różnicę?

Michał
    Użytkownik

No szczerze to nie wiem, ale zobacz, może nie bedzie wtedy spalał tych bezpieczników ;P

zipp50
    Użytkownik

daj bezpiecznik większo amperowy i nie powinno ci już palić

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button