Zgubiony dowód i karta motorowerowa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Zgubiony dowód i karta motorowerowa

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #136182 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Wczoraj skradziono mi plecak w którym miałem a portfel, a w portfelu wszystkie dokumenty. Razem z dokumentami skradziono mi dowód rejestracyjny, ubezpieczenie i karte motorowerową… Co mam teraz zrobić? Dowód rejestracyjny i ubezpieczenie jeszcze jakoś załatwię, ale co z kartą? Mam 17 lat, więc bez niej nie mogę się poruszać… Mam iść do starego gimnazjum i starać się o wyrobienie? Wyrobią mi ją jeszcze gdzieś?

#136187 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pierwsze kroki kierujesz na policję i zgłaszasz kradziesz.
    Potem z dokumentem z policji chodzisz po urzędach i wyrabiasz dokumenty od nowa, wszystkie.
    Informujesz też ubezpieczyciela o skradzionej polisie.
    Z kartą możesz mieć problem bo szkoła już Ci nie wyda, ale to jest dobry moment żeby ją zamienić na AM. Niestety wszystko wiąże się z kosztami.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Zgubiony dowód i karta motorowerowa
Informacje o Tobie: