Zegar Malaguti Madison 125

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #187617
  joanna80
  Użytkownik
  • Postów: 14

  Witajcie:)
  Bardzo proszę o napisanie mi jak chłopu na miedzy jak przestawić zegar w skuterze. Są dwa przyciski. Jak wcisnę jednocześnie włącza się najpierw data, potem sekundnik. Chciałabym przestawić zegar na czas letni i nie mogę.
  Pewnie rozwiązanie jest banalne, ale nie mogę na to wpaść.
  Dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam- Joanna:)

  #187637
  enter1978
  Użytkownik
  • Postów: 579

  Dolny przycisk wciskasz energicznie nie tak że wciśniesz i trzymasz, wciskasz dolny przycisk i on wybiera (nie pamiętam kolejności) kolejne miesiące, dni miesiąca, godziny, minuty, a górny przycisk zmienia wartości np minut czy godzin, po ustawieniu zegara wciskasz dolny przycisk tak jak by na zakończenie i masz już wyświetlana poprawną godzine ale zegar stoi, wciskasz górny przycisk raz i zegar ruszy. Ten skuter to naprawdę fajny i ładny pojazd ale gość który zaprojektował ten zegarek to był ciężko chory na umyśle, chodzi mi o wymianę baterii, jak by ci siadła a kiedyś siądzie napewno to żeby ja wymienić trzeba zdemontować liczniki a żeby zdemontować liczniki trzeba porozbierać pół skutera, bateria kosztuje 3zł a jak ktoś tego nie podejmie sie zrobić sam, to w jakimś serwisie wezmą za tą zabawę nie małe pewnie pieniążki, bo nie można było tego zegara jakoś zatrzasnąć? nie makaroniarze przykręcili go na trzech śrubach, jak dla mnie to wymiana tej baterii to największa niedogodność jaką znalazłem w tym skuterze.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #187715
  joanna80
  Użytkownik
  • Postów: 14

  Baaardzo Ci dziękuję i pozdrawiam:)

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button