Zapraszam do sklepu S-X-T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Zapraszam do sklepu S-X-T

Tagi: ,

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Matson Matson 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #53859 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Matson
  Matson
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam
  Chciał bym serdecznie zaprosić wszystkich do zakupów w sklepie S-X-T. Sklep istnieje na rynku już parę lat. W swojej ekipie ma młodych i doświadczonych zapaleńców poświęconych pasji związanej ze skuterami i motocyklami. Sklep w swoim asortymencie posiada części i akcesoria tuningowe do praktycznie wszystkich marek skuterów jak i motocykli. Również nie gardzi częściami zamiennymi, które możecie kupić w wyjątkowych cenach. Na pewno zaskoczy Was miła obsługa jak i duży wybór części.

  Sklep nie istnieje tylko dla skuterów. Dostaniecie tam również części do motocykli z silnikami AM6 itp.
  Firma jest również importerem części do skuterów chińskich. Wystarczy napisać na gg lub e-mail i zapytać o części. Również jeżeli jakiejś części nie znajdziecie na stronie wystarczy napisać i na pewno Wam pomogą.

  Sklep został stworzony dla Was ! W sklepie zaskoczy Was wyjątkowo miła obsługa i ich doświadczenie. Klient jest dla nich najważniejszy ! Dla tego specjalnie dla Was firma stworzyła konto gg. O każdej porze możecie pisać, pytać o rady i porady dotyczące mechaniki i tuningu. Nie musicie czekać na e-mail. Teraz możecie rozmawiać i dostać szybką odpowiedź ! Gwarancja satysfakcji oraz miła obsługa, obsługa posprzedażowa, wiedza i radość z wykonywanej pracy i porad.

  „Naszą wartością jest dostarczenie najwyższej jakości produktów”

  Dla wielu może być zaskoczeniem, a dla firmy S-X-T wyróżnieniem, to że jako jedyna firma proponuje sprzedaż ratalną !

  „Tuning natychmiast, reszta na raty” !

  Dane kontaktowe:

  Strona: http://WWW.sklep.s-x-t.pl
  Nr GG: 41849774
  E-mail: sklep@s-x-t.pl

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Zapraszam do sklepu S-X-T
Informacje o Tobie: