Zanikająca iskra w Yamaha xt 125 R Pomocy

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Olek
    Uczestnik

Witam w w seojej yamaha xt 125 wymieniłem cylinder na 150 po kilku kopnięciach łdnie odpaliła i trzymała równo niskie obroty gdy wyjechałem na przejażdżkę to dpojechałem na cpn i tamgdy zatankowałem miałem już ruszać i mi zgasła i niema iskry i jak jechałem to im wyrzsze obroty tym bardziej szarpało/przerywało coś i jakoś niedało się rozpedić jeszcze przed wymiana niemiałem wogóle iskry bo kablel mi się przerwał ten który idzie od modułu bezpośrednio do cewki to go wymieniłem na nieco gróbszy napradę niemam pojecia co może być przyczyną braku iskty bardzo prosił bym o pomoc z góry dziękuję oraz pozdrawiam

motocyklista75
    Uczestnik

Też kiedyś miałem coś takiego. Moim zdaniem są, to objawy przepalonej cewki. Możesz sprawdzić sam czy cewka jest sprawna jeśli znasz się trochę na mechanice – polecam youtube. Cewkę kup przez neta w jakimś sklepie z częściami do japończyków, np. motogar.pl itp. Ja kupuję przez neta i póki, co zawsze znajduję, co potrzebne. Zanim jednak zamówisz część przetestuj.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button