Zanik iskry skuter 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zanik iskry skuter 4t

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KasiaM KasiaM 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Piotr
    Piotr
    Użytkownik

Witam
    Mam problem ze swoim skuterkiem, a dokladnie problem z zanikajaca iskra. Silnik jest nowy, i nie wiem co moze byc przyczyna. Wymienilem swiece, i cewke. Nie chce dalej wymieniac wszystkiego po kolei bo szkoda kasy. Dlatego zwracam sie do was z nadzieja ze moja spotkaliscie sie z czyms takim. Iskra jest na poczatku krecenia rozrusznikiem, jak i na koncu. Co dziwne na kopke pali od razu.

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

U mnie jak iskry nie było z „elektryka”, winny był urwany kabelek od masy.Bardzo rzadko z niego palił, z kopniaka-zawsze.Sprawdź więc przewody 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe KasiaM
    KasiaM
    Użytkownik

Witam, mam LX125 i ten sam problem sie pojawil, nie moge go odpalic. W serwisie, juz drugim, stweirdzono ze nie ma iskry. MEchanik zinteresowal sie przede wszystkim immobiliserem. Czy to moze byc powod? Jakie macie doswiadczenia? Jestem na granicy desperacji. PIerwszy serwis policzyl nie nie naprawil a policzyl mnie nieziemsko. Kazda porada i ukierunkowanie na pewno pomoga. Dziekuje z gory. Pozdrawiam. Kasia

Zdjęcie profilowe KasiaM
    KasiaM
    Użytkownik

AH, i na „kopke” tez nie odpala.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie