zamulony kingway fonero co może być przyczyną?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery zamulony kingway fonero co może być przyczyną?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Meruk Meruk 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Jake
    Jake
    Użytkownik

Witam!
    ]posiadam kingwaya fonero 4t . Skuter jest bardzo wolny, a szczególnie słabe ma przyspieszenie stojąc na światłąch dodaje gazu a on ledwo wtłacza sie na drogę. Nieraz po dodaniu gazu rusza nagle staje( nieraz na srodku skrzyżowania) i po chwili dalej jedzie .
    nie wiem co może być przyczyną
    Poprzedni właściciel wymienił w nim gaźnik, wyciągną zwężke w filtrze paliwa,( na jakiejś stronie czytałem że to przez tą zwężkę jest zamulony ponieważ dostaje za dużo powietrza czy to moze być to?)
    ja wyczysciłem filtr powietrza i dalej nic, zastanawiam sie nad założeniem sytozka
    gaźnik podobno był założony odblokowany więc raczej też odpada pozatym był nowy, motor pali od razu na starter zarówno w zime i latem
    Nie wiem co jest tego przyczyną? czy opłaca sie wymieniać moduł?
    czy moze ten model już taki jest?
    drugim problemem są kierunkowskazy.
    skuter jeździ góra miesiac i przerywacz jest do wymiany, co moze być przyczyną ,
    wczesniej zwarcie robiły św awaryjne spalały bezpiecznik , od czasu kiedy je odłączyłem problem z bezpiecznikami sie rozwiazał.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Zawory wyregulowane? Jaki kolor świecy?

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe Meruk
    Meruk
    Użytkownik

Jeśli z gaźnika kapie ci waha to zawór podciśnieniowy poszedł. Ja tez tak miałem.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie