Zalałem ropę do skutera 4t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Pascallo
    Uczestnik

Witam wczoraj z kolegą pomyliliśmy bańkę z benzyną i zalaliśmy ropy do mojej Gilery Runner 125st. Przejechałem gdzieś 800m, dusił się i zaczął tracić na mocy więc go zgasiłem i zaprowadziłem do domu.Nastepnego dnia gdy go odpaliłem,
    Skuter chodził ale słabiutko nie przekraczal 1k obrotów i moc spadala l, gdy dodałem gazu odrazu gasł. Pomocy nie wiem co zrobić, wiem to było głupie.

Wombat
    Moderator

zlać rope i zalać benzyne

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Pascallo
    Uczestnik

Problem w tym że zlałem już ropę rurką, i wlałem 3litry 95 skuter dalej chodzi slabiutko, przy dodawaniu gazu dalej gaśnie a obroty 1k

Wombat
    Moderator

ale zlałes ją z całego układu, filtra, gaźnika..itd czy tylko z baku?

Pascallo
    Uczestnik

A gdzie mogę znaleźć to miejsce do szpuszczenia paliwa z całego układu.

Wombat
    Moderator

nigdzie. trzeba rozpinać po kolei i spuszczać.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button