Za wysokie obroty zipp pro gt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Za wysokie obroty zipp pro gt

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Artur Florek 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #670333 Odpowiedź

Artur Florek
    Użytkownik

Dziś znowu ciekawostka w moim zipp pro gt (silnik orginał 50 cm,zębatki też nie ruszane..)Za szybko wchodzi na wysokie obroty po wrzuceniu 2-3 biegu (około 8 tysięcy ),a dając 4 bieg nie widzę by spadały niżej…Wiem że te liczniki żyją swoim życiem…:) ale coś jest nie tak chyba…

#670336 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

licznik to jedno ale czy to co pokazuje licznik ma odzwierciedlenie w obrotach silnika?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #670337 Odpowiedź

Artur Florek
    Użytkownik

Wiem że te liczniki wariują ,ale na słuch mi się wydaje że te obroty nie spadają po wbiciu 4 biegu..I przedtem też na 2-3 biegu tak szybko mi nie rosły…Licznik prędkości też przy 8 tysiącach zaczął pokazywać pod 70km/h,a on idzie przecież od koła…(też zwariował…?)

#670381 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ERRORNICK
    ERRORNICK
    Użytkownik

A się dopytam, a na tej 4 czy innym biegu po dodaniu gazu obroty Ci nie skaczą wyżej a zipp nie przyspiesza? Bo możliwe że sprzęgło się ślizga. Ja przynajmniej miałem tak ostatnio w tzr.
    Pozdrawiam.

ERRORNICK
    #670393 Odpowiedź

Artur Florek
    Użytkownik

możliwe że to ślizganie sprzęgła…..Spróbuję popuścić na lince ,ewentualnie może pod dekielkiem śruba popychacza..

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Za wysokie obroty zipp pro gt
Informacje o Tobie: