Za wysokie obroty zipp pro gt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Za wysokie obroty zipp pro gt

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Artur Florek 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Artur Florek
    Użytkownik

Dziś znowu ciekawostka w moim zipp pro gt (silnik orginał 50 cm,zębatki też nie ruszane..)Za szybko wchodzi na wysokie obroty po wrzuceniu 2-3 biegu (około 8 tysięcy ),a dając 4 bieg nie widzę by spadały niżej…Wiem że te liczniki żyją swoim życiem…:) ale coś jest nie tak chyba…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

licznik to jedno ale czy to co pokazuje licznik ma odzwierciedlenie w obrotach silnika?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Artur Florek
    Użytkownik

Wiem że te liczniki wariują ,ale na słuch mi się wydaje że te obroty nie spadają po wbiciu 4 biegu..I przedtem też na 2-3 biegu tak szybko mi nie rosły…Licznik prędkości też przy 8 tysiącach zaczął pokazywać pod 70km/h,a on idzie przecież od koła…(też zwariował…?)

Zdjęcie profilowe ERRORNICK
    ERRORNICK
    Użytkownik

A się dopytam, a na tej 4 czy innym biegu po dodaniu gazu obroty Ci nie skaczą wyżej a zipp nie przyspiesza? Bo możliwe że sprzęgło się ślizga. Ja przynajmniej miałem tak ostatnio w tzr.
    Pozdrawiam.

ERRORNICK

Artur Florek
    Użytkownik

możliwe że to ślizganie sprzęgła…..Spróbuję popuścić na lince ,ewentualnie może pod dekielkiem śruba popychacza..

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie