Za ile sprzedam skuter Kingway Zibo?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Kingway Za ile sprzedam skuter Kingway Zibo?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe WOLKER WOLKER 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe jonaszlago78
    jonaszlago78
    Użytkownik

Skuter ma już 2 lata, przejechane 6000km, chodzi jak pszczółka 😀 Pali na rozrusznik, z kopki za pierwszym razem, wszystko sprawne. Prędkość maksymalna to około 70-75 km/h
    Zero zadrapań, otarć itp. Nigdy się na nim nie wywróciłem ani nie przytarłem.
    Jak myślicie? Ile jestem w stanie za niego dostać? Nowy kosztował 2200zł.

Zdjęcie profilowe WOLKER
    WOLKER
    Użytkownik

Jak go sprzedasz za 1tysiąc zł netto TO JUŻ BĘDZIE SUKCES. Części w jednośladach NIE SĄ WIECZNE jedne się zużywają szybciej inne wolniej ( markowe jednoślady).

panczo
    Użytkownik

Chłopaku ja za 900 tgb akros 2t idzie jak pocisk i sprzedać nie mogę,yamahę fzr 1000[130koni] zrobioną na nakeda za 2300 nie ten czas na sprzedaż jak się nowy sezon zacznie może da ci ktoś z 1200 jak jest idealny.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie