YAMAHA TZR 50 CZY APRILLA RS 50?

Witam! Niedługo będę kupowala motorower i nie wiem który wybrać. Proszę o poradę na temat aprilli rs50 i Yamahy TZR 50. Interesuje mnie która jest lepsza, która jest szybsza, która większa i ładniejsza. Piszcie co myślicie o tych motorowerach.

I proszę nie piszcie że lepiej 125ccm.
Dziękuję

lepsza bedzie ta co sie mniej rozpada

czyli która?:stuck_out_tongue_closed_eyes:

ta co jak już je zobaczysz na żywo to bedzie w lepszym stanie technicznym i na której ci bedzie wygodniej

Hej!
Jestem posiadaczem tzr więc mogę się na jej temat wypowiedzieć. Ogólnie jak na motorower zbiera się ładnie, prędkość maks. po odblokowaniu to 90-100 kmh w zależności od przełożeń jakie będzie miała bo montowali Różne. Pali dużo jak na motorower bo około 6 litrów na 100. Jak Zdecydujesz się na tzr to musisz bardzo dokładnie zwrócić uwagę w jakim stanie jest bo nie jest ona tania w częściach, jak po wymianie cylindra to na jaki bo jak znajdziesz pseudo 90 (malina) to nie bierz tego bo ten cylinder to losowy jest, jeden przejedzie 5k a drugi 500 km. Tak samo uważnie oglądaj plastiki boczne bo są one bardzo drogie a większość ma je popękane (ja jeżdżę bez, ale to rzecz gustu i plastików xd). No i na plus to duża podatność na tuning. Wygody jak dla mnie to nie ma, a pasażerowi po dłuższej trasie dupa odpadnie heh.
Tyle do głowy mi przychodzi, jak coś pytaj.

obie bedą wiekowe, obie bedą w stanie róznym i w obu sprawdza sie to samo - czyli WSZYSTKO CO SIE DA - bo to używany sprzet.