Yamaha Jog R Nurtujące pytania na temat tuningu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Yamaha Jog R Nurtujące pytania na temat tuningu

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe cinu21 cinu21 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe cinu21
    cinu21
    Użytkownik

Witam serdecznie. Rozpoczynam mój pierwszy wpis na forum :)…
    Joga sprowadziłem z Anglii na wiosnę , blokady zdjęte ponieważ na liczniku widać 80km/h .Mam sportowy wydech Viper . Oto te pytania:
    -Co najpierw trzeba wymienić przed wymianą cylindra na 70ccm aby się skuter nie posypał ?
    Chce poprawić głównie przyspieszenie . Ale zarazem chciałbym aby wzrósł v-max o jakieś 10-15km/h ,
    Przeróbki planuję na zimę ( skuter będzie stał u mojego kolegi , który zna się na rzeczy)
    -jaka część ile kosztuje , co dzięki jej zyskuje skuter?
    -jaką części wymienić najpierw?
    – ile będzie spalał taki stuningowany jog( nie będę przecież wszystkiego przeznaczał na paliwo)
    Na tuning chciałbym przeznaczyć około 500zł
    Jestem zielony ,bo jeżdżę dopiero od miesiąca więc chciałbym się dopytać bardziej doświadczonych posiadaczy joga. Pozdrawiam 🙂

TheDzogurt
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

1.hymm… Ciężko przewidzieć co może się posypać… raczej nic ;D Przyśpieszenie? to kombinuj z rolkami wariatora i spręzynkami sprzegła.
    2. Jaka cześć ile kosztuje? No zależy co chcesz wymieniać i jakiej jakości…
    3. Cylinder
    4. Na pewno więcej.
    5. Za 500 zł to dużo nie narobisz… dobry, markowy cylinder to koszt +300 zł.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe cinu21
    cinu21
    Użytkownik

A ktoś wie ile będzie będzie spalal ? 3,5litra czy wiecej . Chyba zaczne od wymiany rolek i sprzegla

TheDzogurt
    Zdjęcie profilowe Baniak
    Baniak
    Użytkownik

Kolego to jest 2t jeżeli chcesz nim szaleć (jazda na full,w 2os.) to może spalić więcej.

Na twoim miejscu zainwestował bym najpierw w dobry markowy wydech (np tecnigas, leo vince zx) potem dobór rolek do wydechu 🙂

Zdjęcie profilowe cinu21
    cinu21
    Użytkownik

Ale o ile wiecej . 4 litry 5? . Chopper mojego wujka pali 6 a różnica w mocy ogromna . Nie chce po tym treningu płacić dwa razy wiecej za palywko

TheDzogurt

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie