! Forum Co Wybrać? Yamaha DT 125

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lopez25 Lopez25 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lopez25
    Lopez25
    Użytkownik

Witam Was serdecznie.
    Przejde od razu do sedna sprawy, jezeli to zły dział prosze o przeniesienie moderatora, mogłem sie pomylić 🙂
    A wiec… planuje kupic motor jak w temacie Yamahe DT125, poniewaz nie mam prawa jazdy na wieksze kategorie pojemonsciowe to wybralem własnie yamaszke 🙂 i pare pytan mam dotyczacych wlasnie tego modelu.
    Szukam motoru wlasnie od 2000 roku do 2007 max, aktualnie przebywam w Niemczech i chce tutaj znalezc i kupic, w zasadzie sie rozgladam juz za tym motorkiem.
    Powiedzcie mi tak:
    Czym sie rozni yamaha dt od dt r, dt xt, bo widze wlasnie ogloszenia dotyczace tego modelu z dopisem np x; xt; r. Sa to modele super moto przystosowane do asfaltu?
    Jak z eksploatacja tego modelu i innych poszczegolnych, czy droga w utrzymaniu? Widze jeszcze ogloszenia typu, ze jest odblokowany ten motor.
    Jestem mozna powiedziec zielony jeseli chodzi i motory dopiero zaczynam swoja przygode na jednosladzie, narazie taka pojemnosc w przyszlosci byc moze wieksza 🙂

Dawid
Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie