Yamaha Delight 115 czy Kymco Agility City 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Yamaha Delight 115 czy Kymco Agility City 125

Ten temat zawiera 57 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 58 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #193399 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Axan
    Axan
    Użytkownik

Witam

W sezonie mieszkam w Polsce (Swinoujscie) ok 1-2 miesace. Latem jest masakra z promami w moim miescie i musze kupic skuter.

3 lata temu kupilem chinski (Kingway) skuter i juz nigdy w zyciu zrobie ten sam blad.

Czytam i czytam ale jakos nie moge wybrac. Bylem w salonie zobaczyc oba i najbardziej mi sie podoba Kymco. Yamaha jest bardzo maly, ale solidny.

Teraz mam pytanie, ten skuter bedzie tylko uzywany jak bede w polsce, pozniej bedzie stal w garazu. Czy oplaca mi sie dodac te 3500zl na Yamaha czy bede zadowolony z Kymco.

Bardzo dzieki za pomoc i sorka za moj polski

/Krzysiek

#193406 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Nasz kolega Arasz pomyka na KAC-u od zimy i jak na razie nie udało nam się wycisnąć z niego jakichś negatywnych opinii… no może poza tym, że mógłby mieć trochę więcej MOC-y… Ale relacja ceny do jakości jest zdecydowanie korzystna… ;)))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #193409 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Axan
    Axan
    Użytkownik

Ok, no to super. Dzieki bardzo za info. Jak to jest z gwarancja, czy musze robic serwis w Kymco-serwis zeby gwarancja byla wazna? Bo tutaj w okolicy niema wogule jakiego dobrego serwisu.

Ile kosztuje was AC/OC na takie skutery?

#193412 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No bo i nie ma się do czego czepić. Skuterek jeździ, nie psikusi, nie marudzi, nie strzela fochów. Ruszyłem w lutym, mam 2300km na liczniku, latam codziennie (bez weekendów) po 20km (10 do pracy i 10 powrót). Żadnych uwag negatywnych, sprzęt bezproblemowy.
    Co do gwarancji, to niestety autoryzowani tylko, więc Szczecin (dwa warsztaty).

#193414 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Nie wiem, czy do Gryfic nie bliżej niż do Szczecina… (80km vs. 110km)
    Ubezpieczenie OC, w zależności od zniżek kosztuje do 100zł… Z AC jest gorzej i może to wynieść 400-600zł…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #193419 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Racja, umknęła mi miejscowość na liście kymco.
    Tak, czy inaczej dłuższa wycieczka na przegląd, a przy awarii kłopot…

#193421 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy
    #193427 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Axan
    Axan
    Użytkownik

Bardzo wam dziekuje za info. Kupie Kymco, jak cos bedzie z nim to biore przytrzepke i jade 🙂

Pozdrawiam was

#193438 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe krzysztof74
    krzysztof74
    Użytkownik

Axan napisał:

Bardzo wam dziekuje za info. Kupie Kymco, jak cos bedzie z nim to biore przytrzepke i jade 🙂
    Pozdrawiam was

Masz rację bież KAC- 125 sprzęt naprawdę bezproblemowy ja mam nawinięte 7k km i nic się nie dzieje -sprzęt bezawaryjny. Z przeglądami dałem sobie spokój bo 150 zł to drogo ( poza tym zrobiłem” tłuning motóra”) a jak masz możliwość to olej i filtr powietrza sobie sam wymienisz

WARIATOR NARAKU MAXI-SPEED
    sprężynki sprzęgła MALOSSI +2000
    CEWKA ZAPŁONU NARAKU RACING V.2 HIGH END
    CYLINDER NARAKU 58,5MM- 160CCM – KUTY TŁOK – GY6 ŚWIECA IRYDOWA NGK – CR7HIX
    FILTR POWIETRZA MALOSSI E16
    Wydech seria ze zmienioną końcówką
    #193462 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Krzysztofie, brachu z jednej drużyny (kymco) i rocznika, niepokoi mnie jedna sprawa… Po tych wszystkich przeróbkach opisujesz osiągi, które ma chyba (mój ma) i seryjny KAC 125…. czy bredzę?
    Mam prawie 100kg żywca, latam zazwyczaj 80 ale i 90, a i 100 licznikowe było bez specjalnych kłopotów), spalanie podobne, też przy dłuższym turlaniu zszedłem w mieście poniżej 3 litrów…
    Więc co dały Ci te zmiany? Lepiej przyśpiesza…?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 58 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha Delight 115 czy Kymco Agility City 125
Informacje o Tobie: