Yamaha Booster Wkreca sie bez gazu na obroty

Witam mam problem z skuterem marki yamaha...A więc tak... Jechałem sobie i zgubiłem filtr powietrza. Jeździłem chwile bez niego po czym skuter zaczął po dodaniu gazu przygasać lub całkowicie gasnąć.. Wziąłem sie do roboty uszczelniłem cylinder,wymieniłem tłok z pierścieniami,uszczelniacze na wale... I teraz dzieje sie tak że odpale go przegazuje puszcze gaz to skuter trzyma wysokie obroty a jak zrobie tą samą czynność mając skuter w powietrzu to koło sie kręci i silnik wyje tak jak bym jechał na pełnej manecie. Jaka może być przyczyna ?

śrubka od obrotów wykręcona na maxa a iglica z swoją obudową która ją prowadzi po gaźniku na samym dole

Strzelam - lewe powietrze?
Się tu uczę, więc czekam co mi powiedzą mistrzowie :-)))

dobrze szczylosz - powietrze na pewno. możliwe że nieszczelność ale że to jest po przygazowaniu to jeszcze jest możliwość że się przepustnica zacina w pozycji mocno otwartej

Ale gdzie by łapał lewe ? Dałem iglice na ostatni ząbek i już jest lepiej

sprawdź tą przepustnice i linke

Te dwie rzeczy są git

Przerabiałem ostatnio podobny przypadek tylko wina były dziurawe uszczelniacze na wale. Tak więc bez powietrza nie ma obrotów, jeśli się wkręca to albo zawiesza Ci się przepustnica albo bierze gdzieś powietrze nie ma innej opcji. Bez powietrza by się zadusil. Szukaj nieszczelnosci.