Yamaha Booster vs. Yamaha Aerox.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Yamaha Booster vs. Yamaha Aerox.

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Dominik Kaczerski
    Użytkownik

Mam skuter Yamaha Booster full seria .Bez papierów.Chciałem kupić wydech i wariator .
    vs.
    Myślę nad kupnem Yamahy Aerox .Nie wiem co zrobić.Inwestować w booster czy kupic Roxa ?Chciałbym aby szedł na koło

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zastanawiałeś się jak zarejestrujesz skuter bez papierów? Chyba, że ma służyć do zabawy poza drogami publicznymi, to jeszcze rozumiem. Podobno Romet 700 idzie na koło i to na serii, taki z niego szatan 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Pomyśl nad Torosem Fresco. Tani a nieżle idzie na koło. Raz odkręciłem gaz do końca i przez 5 km pod lekką górkę jechałem na jednym kole:) To jest moc. A na poważnie bierz Roxanę, bo na Boosterze nie da się jeździć legalnie bez papierów.

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Kristop jeżeli dobrze zrozumiałem to jechałeś 5 km na kole, seryjnym 4t ? No Tak jest moc 😀 całe 3 KM Takie bajki to nie tutaj. Co do tematu . Jeżeli chcesz jeździć legalnie to kup roxa. jeżeli skuter będzie tylko do zabawy to inwestuj w tego co masz 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kuba przecież on się wygłupiał, bez napinek proszę 😛

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    Kristop
    Użytkownik

Przecież to tylko żart:) Nie rozumiem ludzi którzy chcą jeździć na kole. Rozumiem że od czasu do czasu tak, spróbować można, ale cały czas? A potem pisze taki np. skąd wziąć plastiki albo kierownice. Ale jest jeden+ jest o czym dyskutować:)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

wiesz może chłopak zajarał się stuntem i zamierza zacząć treningi…

Zdjęcie profilowe sylwek62
    sylwek62
    Użytkownik

Kristop napisał:

Przecież to tylko żart:) Nie rozumiem ludzi którzy chcą jeździć na kole. Rozumiem że od czasu do czasu tak, spróbować można, ale cały czas? A potem pisze taki np. skąd wziąć plastiki albo kierownice. Ale jest jeden+ jest o czym dyskutować:)

Widocznie nie jeździłeś nigdy na 1 kole… Bo w końcu chiński skuter się nie podniesie…

Romet RR 50—>Yamaha YZF R125
    Honda CBR 125R
    Kristop
    Użytkownik

Właśnie że próbowałem. Tylko po co niszczyć silnik itd. Dla mnie stunt to tylko dla sportu lub na parkingach itp. Stunt fajnie się ogląda, ale kiedy taki stunter jedzie po drodze to już mniej przyjemnie.

Zdjęcie profilowe milo28
    milo28
    Użytkownik

Mam pytanie: Czy jakiekolwiek światła powinny się świecić podczas jazdy, bo w moim Yamaha Mbk Booster z 96r. tylko gdy zahamuje światło się zapala, a gdy jade nic się nie świeci (światło stop) ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie