Yamaha Aerox 2011 stopka boczna

Siemka wszystkim od jutra stanę się posiadaczem yamahy aerox i widziałem w salonie ,że nie ma ona stopki bocznej czy moglibyście polecić mi jakąś stopkę ? Bo totalnie nie mam pojęcia czym się sugerować przy zakupie stopki.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

a co to za różnica? Kup za 20zł normalną z allegro i styknie.

Ja kupiłem do Simsona S51 stopkę z allegro taką jak mówi kolega, no i szczerze nie polecam. Ustawienie go na niej zajmuje więcej czasu niż na centralnej, leży na niej strasznie, wystarcz by ktoś klepnął go w siedzenie a stopka nie tyle że się składa, ale po prostu przekręca. To w sumie dosyć dziwne że w Aeroxie nie ma stopki bocznej. Moze do Roxa stopka boczna będzie pasować lepiej niz do simsona :D.

A takie jedno pytanie mam o odnośnie Aeroxa. Czy ma on podnóżki dla pasażera, czy jest to skuter jednoosobowy?

Ogółem skuterek jest niby jednoosobowy ale dziś jechałem we dwie osoby ja 178 cm i szwagier 185 i spokojnie się mieściliśmy i podnóżki dla pasażera są.

Jednak jutro wybiorę się do salonu yamahy i kupię stopkę boczną kosztuje 160 zł ,ale przynajmniej to stawianie na centralną nie będzie takie uporczywe.

a co w tym uporczywego ?
stajesz na dźwigni i sam wjeżdża
kwestia tylko gdzie stawiasz sprzęta
na nierównym terenie lepiej na bocznej, ale przy równym i utwardzonym zdecydowanie centralka