Wyprawa dookoła POLSKI - Skuterem 49ccm! Wakacje 2011

Chciałem zaprosić/zachęcić wszystkich chętnych do przemyślenia planów na przyszłoroczne wakacje!

Plan podróży: Morze, Jeziora, Góry oraz zabytki, wszystko rozłożone na długości około 3600km w ciągu około 20dni.

Myślę że 300km dziennie jest realną przejechaną długością trasy.

Na Litwę można a wokoło Polski nie?:)

Mapka podróży niebawem.

Co potrzeba;
-chętne conajmniej 4 osoby
-sponsoring wyprawy (paliwo, części zamienne i inne sprawy) - liczę na kontakty Leszka.
-miejsca noclegowe na trasie (kawałek miejsca na namioty) - liczę na użytkowników serwisu skuterowo.com
-pilot/ci z przyczepami na skutery
-osoby do reklamy i obsługi medialnej
-samozaparcia

Opinie, propozycje sponsoringu, pomocy, oddanie kawałka swego placu na namioty uczestników takiej wyprawy proszę udzielać w tym temacie.

Jako że nie słyszałem w mediach o takiej wyprawie jest to godne przemyślenia. Byłby to pożywny news dla stacji lokalnych jak i ogólnopolskich, co się wiąże z ekspozycją reklam o sponsorach.

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Mamy dużo czasu do wakacji. Zróbmy coś aby o nas pisali i mówili w mediach.

edit:
Proponuję podwieśić ten temat aby zawsze był na czele.

Jakby to byl jakis konkretny , dobrze zorganizowany wypad, to ja bym sie pisal ;p.

Piotrek ciekawy pomysł choć nie wiem czy każdy znajdzie 20dni urlopu jak większość z nas pracuje. ja osobiście pewnie bym coś wygospodarował w miarę możliwości. Może któregoś dnia się skikniemy i poznamy tak realnie :) Co ty na to?

Fajnie by było ale ja niestety pewnie nie będę mógł... Ale może kiedyś?
Tak naprawdę to przejechałbym się z Wami ale mam obowiązki, których nie mogę sobie odpuścić. A w przyszłym roku planuję wyprawę do Łodzi. Jedzie ktoś ze mną?

Kisiu ja mogę się przejechać,oczywiście z moją jak dotrze skuter.Planuje też wypad do Zakopanego

To spoko. Mam ochotę na taką wycieczkę, a to chyba jedyna realna w najbliższych czasach jak dla mnie. Może tak w czerwcu-lipcu?

Wodzu,jesteś The besciak.Na mnie mozesz liczyc,jade na 100%.Tylko zeby ci sie nie odwidzialo.Wlasnie takich skuterowców potrzeba.Jestesmy w kontakcie.Zobacz ja jestem z Malborka i dla mnie nie ma problemu. :D

WODZU ze szczerego serca życze żeby Ci się ta wyprawa udała ,ja osobiscie nie moge ale chętnie obejrzał bym 8 godzinny filmik z tej wyprawy :lol:

Ale Panowie Wodzu, jak napisał, potrzebuje organizacji sporej i jakiegoś sponsoringu.A to ktoś musi załatwić.Więc wyprawa nie będzie łatwa, ale gratulacje za pomysł.

Witam wszystkich :)
Jeśli po drodze to znajdę miejsce na namioty w SŁUPSKU <18 km od morza> :) i w sumie, możecie pojechać odrazu gdzieś "Tu" w rejony, na noc zostaniecie, i dalej pojadę już z Wami :) Jestem chętny na wyprawę !!!! Poważnie :) :D

Jeżeli pozwoli mi organizator wyprawy to ja też ruszam

Witam !
Jeśli organizator się zgadza to jadę :)
Sponsoring by się przydał, paliwo, i części jak coś padnie, ale wątpie, w sumie to tylko paliwko :) i jedziemy :)
REKLAMA w Kanale6 <Kanał taki miastowy SŁUPSK, LĘBORK> to tam reportaż będzie jak ja będe jechał <bo sąsiadka to reporterka :D>
Keeway Flash napewno wytrzyma bez uszkodzeń :)

Inca Street chyba też dofinansowanie by się przydało do benzyny bo troszkę dużo pieniędzy na wahe pujdzie.

wszystko bwypali tylko checi i troche w kieszeni.Damy rade.

I tak w miesiąc robie 4 tys. ale nie wydaje tyle kasy dziennie :) załadowany skuter pali w cholere :( więc ? jakaś część nasza, a reszta dofinansowanie jakieś i jedziemy chłopaki :) napewno damy rade
INCA STREET czy jak tam się pisze :D napisz na GG 655266

Musi wypalić zawsze chciałem wyruszyć na taką wyprawę ale nigdy nie miałem z kim.

Witam.

Cieszę się że na dzień dzisiejszy jest akces paru osób. Tak jak napisał VEZYR - musimy zatroszczyć się o jakiegoś sponsora/ów itp. Mamy na to 9 miesięcy.

Po nowym roku chciałbym aby każdy kto może szukał sponsora, rozsyłał wici o takiej ekspedycji itp.

Każdy kto miałby chęć użyczyć troszku placu na namioty proszę pisać do mnie PW. Na tej podstawie po nowym roku opracuje się mapę podróży i zaczniemy się martwić o resztę :).

To musi wypalić :)

Pozdrawiam

A i żeby nie było-ja nie jadę, bo nie mam czym :evil:

Spoko ;D ja się pisze :) Pisze właśnie na strone GP24 <bo mam tam wejścia, i raczej napiszą, że szukamy sponsora> :) i w TV też możemy być jeśli da rade, puścić trase przez Słupsk

Napisałem na strone GP24 żeby zamieścili artykuł o planowanej wyprawie, jeśli powstanie artykuł zamieszcze linka na forum :)
Będe szukał sponsorów by niczego Nam nie zabrakło :) pogadam z odpowiednimi osobami :) Teraz lecę, bo w szkole mam próbne testy - jutro Angielski :D będzie kiepsko :) pozdrawiam :) :) :)