wypożyczenie skutera-czy to się opłaca??

  • This topic has 8 odpowiedzi, 7 głosów, and was last updated 11 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #100200
    wodka85
    Użytkownik
    • 31
    • 211Postów:

    siema
    nudzi mi się dziś i przegladając neta natrafilem na strone jednej z warszawskiej wypożyczalni skuterów i po przeczytaniu ich regulaminu

    http://skuterywynajem.pl/index-4.html

    troszkę się zdziwiłem bo niby jak to limit dzienny na 50km??? co to ma być??? tyle to można w godzinę przejechać a nie na dobę , ciekawe jak im idzie ten interes hehe

    #100203
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    pewnie boją się, że ten Kingway się rozpadnie na kawałeczki jak trochę więcej pojeździ 😛

    #100216
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    to lipa, a jak bym chciał sobie wypożyczyć i pojechać np. do Krakowa… 50 km to w godzinę można zrobić, a jak wszyscy wiemy doba ma 24 godziny…

    #100226
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    haha Panowie patrzcie na koniec tego zacnego regulaminu:

    “W przypadku nie dotrzymania warunków umowy zostanie doliczona kara w wysokości 50 zł za niezatankowanie paliwa i/ lub 20 zł za mycie pojazdu.”, czyli musimy oddając skuter mieć paliwo po sam korek inaczej płacicie 50 zł.

    Ja polecam wypożyczalnie z http://moped.pl/strona/wypozyczalnia.html
    Dobre sprzęty (Yamaha Jog) za 65 zł za całą dobę.
    Ja oddając yamahe miałem połowę baku, i oddałem skuter brudny, gdyż wracałem przez błoto. Miły Pan wziął tylko 5 zł więcej za te paliwo, a skuter powiedzieli, że normalna eksploatacja i, że sobie wymyją 😀

    #100231
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    W Mopedzie miałem pracować kiedyś ale nie wyszło. Cóż – życie…

    #100235
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    milioner napisał:

    izdebski12 weszłem na tą stronę co dałeś link Skuter może wypożyczyć osoba dorosła (mająca ukończone 18 lat), która ma obowiązek przedstawić dwa dokumenty ze zdjęciem, potwierdzające tożsamość.

    No i? Twój post nic nie wnosi do tematu.

    #108284
    bRK2001
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    Tak… i kaucja od 700zł. Chore. W Scooter4u masz kaucje 200zł i brak żadnego limitu kilometrów.

    #108287
    Zviezda
    Użytkownik
    • 18
    • 93Postów:

    a bRK2001 pracuję dla Scooter4u ;)))

    #108290
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Kaucja nie problem bo jest zwrotna. To co widziałem na Scooter4u, to najtańszy kymczak kosztuje 90 zł za dobę. To chyba lepsza jest sportowa yamaha za 65 zł / dobę. Prawda? A kaucje to można pożyczyć od wujka, ciotki.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button