wymiana karty motorowerowej, podbitej razem z rowerową, jak to wygląda?

Witam mam kartę motorowerową i chciałbym wymienić ją na prawojazdy am, niestety ciągle zawracam sobie głowę tym jak to będzie wyglądało w moim przypadku. Zastanawiam się, czy moja stara karta zostanie mi zwrócona przy wydawaniu prawajazdy, ponieważ motorowery i rowery mam podbite na jednej karcie, ponieważ podbijałem je w tej samej szkole (jest to zespół szkół samorządowych[gimnazjum i podstawowa]) po prostu przy wydawaniu powiedzieli mi że tak będzie dobrze i uległem, ale teraz nie wiem czy to jest okej, ponieważ zmienił się dyrektor szkoły, ale mimo wszystko pieczątka pod rowerami z podstawowej, pod motorowerami z gimnazjum. Co o tym myślicie, może ktoś też tak miał? Czy w tym przypadku wniosek o wydanie w ogóle zostanie przyjęty? Proszę o szybką pomoc.

Najlepiej dowiedzieć się u źródła - starostwo/wydział komunikacji. Skoro jest to wymiana to raczej nie dostaniesz z powrotem tej karty.

Czyli rowerowa mi przepadnie, tak?

a po co Ci karta rowerowa? Jak będziesz miał prawo jazdy AM to znaczy, że teoretycznie przepisy znasz.

Przecież prawo jazdy AM uprawnia do jazdy rowerem po ulicach, to chyba proste :P

No niby tak, ale często z kolegą jeździmy na rajdy rowerowe itp. i tam wymagają karty rowerowej, bo on już ma am i podczas takiego rajdu powiedzieli że chcą rowerową, a am i ch nie obchodzi, więc tak pytam z ciekawości;)

To jutro pójdę do starostwa do wydziału komunikacji się dowiem, dzięki za pomoc;)

To Ci ludzie na tych rajdach są dziwni po prostu :)

Wiesz jest czterech młodych i jeden taki stary dziad i to on robi takie problemy, ale z tym się jakoś uporam;)