Wybór motoroweru do 2700zł Benzer, Toros

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Wybór motoroweru do 2700zł Benzer, Toros

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe norbi1551 norbi1551 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe norbi1551
    norbi1551
    Użytkownik

Zastanawiam się nad wyborem motoroweru. W czwartek jadę do mediaexpert ponieważ mają jaką wyprzedaż torosów może kosztować nawet około 1800zł. Kolega ma i mówi że dobry ale nie jakiś zachwycający. Ale do tego czasu pojadę może do salonu w pobliżu i sprawdzę ceny innych motorowerów.
    Oprócz tego Torosa zastanawiam się nad Benzerem Yankee, Shaft oraz Aston który z nich najlepszy. A co sądzicie o Moto Wentus GRS
    Mogli byście mi doradzić najlepszy oraz podpowiedzieć ich oznaczenia fabryczne czyli np: yb50qt 15 ponieważ w naszym salonie facet ma różne motorowery pod inną marką i tak mógłbym je porównać

Obecnie na Benzer Yankee 50
    Marzenie: Honda Shadow Black Spirit
    Honda Gold Wing F6C
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

http://otomoto.pl/zipp-salmo-okazja-M3548882.html
    To jest pojazd nie do zdarcia. 🙂

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    norbi1551
    Użytkownik

Ok, ale on mi się za bardzo nie podoba, wypowie się ktoś na temat tych co podałem?
    Jeszcze jedno pytanie kiedy najbardziej opłaca się kupić żeby „wyhaczyć” największe promocje.

Honda Gold Wing F6C
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Romet 700 2t z media expertu niczego nie kupuj gwarancji unich nic nie obejmuje jak dajesz na przegląd czekasz 1 miesiac za skuterem sąsiad kumpel ma

norbi1551
    Użytkownik

A czy bardziej opłaca się kupić jakoś teraz czy czekać może do stycznia, lutego by nie musieć od razu po zakupie go zimować.

Honda Gold Wing F6C

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Shyem
    Shyem
    Użytkownik

Yankee mam i sobie chwalę. Bardzo dobry motorek, jeśli będziesz dbał, to długo pojeździ. Ja od lipca zrobiłem do listopada 4000 km. Nie jest awaryjny, a prędkość… Ja mam blokady (głowica – zmniejszone zawory, tłumik), ale po wymianie zębatki na większą nie traci mocy na czwórce, a wręcz przeciwnie. 😉

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Posłuchaj rad Michała. Kupisz tani szajs, będziesz miał z nim wiele problemów. Zamiast cieszyć się jazdą, będziesz wiecznie przy nim coś grzebał. Wiem co piszę, bo miałem dwa chińczyki – i to te niby najlepsze Keeway. Daruj sobie. Poczytaj na innych forach opinie, może skusisz się na jakiś używany w dobrym stanie markowy motorower? Pojeździsz takim dłużej i bezawaryjnie.
    Nie rozumiem, co Ci się nie podoba w tym Zippie? Wygląda klasycznie jak motorower. Niczego innego nie udaje. Chcesz kupić szpanerski motocykl, to zrób uprawnienia A1, A2 lub A – inaczej będziesz śmiesznie wyglądał na kosiarce która imituje motocykl.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

norbi1551
    Użytkownik

Ok ale gadałem z tatą i powiedział, że używki nie chce woli chińczyka ale nowego i z gwarancją.
    Oraz czy opłaca sie kupić teraz czy trochę poczekać??

Honda Gold Wing F6C
    Zdjęcie profilowe zipp098
    zipp098
    Użytkownik

ja powiem ci tak przeglad koszt jakies 160 zl jest ich z 6 co pare kim cena z 2.7 tys. robi sie do 3.6 tys a gwarancje wygladaja tak zmiana oleju i tyle wiem bo mialem praktyki w takim serwisie o ile 1 przglad mozna zrobic o tyle pozostale nie sa oplacalne A co do bartona to silniki te same ino wyglad inny kolega ma 1 i jak narazie jedyne co robi to zawory co 2 tys. km. no ale on nie pali gumy ani nie szaleje na nim. a markowe uzywki za ta cene to nie wchodza w gre za tyle to po wypatku na czesci sprzedaja a nie do jazdy typu yamaha tzr 50

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Wszystko fajnie z tymi przeglądami gwarancyjnymi – można je olać zaoszczędzić kilka stówek. Ale biorąc pod uwagę dużą i kosztowną awaryjność chińczyków, już po kilkuset przejechanych kilometrach może zacząć Ci się sypać. Wówczas tyko wieczna dłubanina i koszty, koszty, koszty… Zamiast cieszyć się bezawaryjną jazdą, będziesz bał się pojechać dalej niż kilka kilometrów, bo perspektywa pchania skutera skutecznie Cię do tego zniechęci. Ale to już Twój problem, Twoja kasa.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie