Wszytsko o benelli 49x.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #59789 Reply
    Matxdd
    Użytkownik
    • 4

Siemanko !
    Mam na oku oto taki skuter i chciałbym sie wszystkiego o nim dowiedzieć czyli V-max, przyspieszenie, awaryjnosc, itd.
    Z góry dzięki za info ; )

#59810 Reply
    enter1978
    Użytkownik
    • 19

Nie wiem o nim prawie nic ,raz go widziałem. Z wyglądu mi się podoba, ale wszystko zależy od tego za ile kupujesz takiego kewaya, czy to nowe czy używane. Ma małe koła, i w dwie osoby będzie na nim ciasno. Nic więcej o nim nie napiszę bo ja go tylko raz widziałem.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#59830 Reply
    pickon
    Użytkownik
    • 0

Siema
    Posaidam Benelli 49x od dwóch tygodni. Według mnie ma założone wszystkie blokady (sprawdzałem tłumik, filtr powietrza, kolanko, wario nie chcailo mi sie rozkrecac) i na prostej drodze rozpedzam sie do ponad 60km/h. Z górki udało mi się rozwinąć predkość 75 km/h daltego nie mam żadnych zastrzeżeń. Niestety jako że mam blokady nie mogę sprawdzić prędkości bez blokad. W moim benelli spalanie jest na poziomie 2,3l/100km. Do tej pory wymieniałem jedynie filtr poweirza bo mam przejechane 10000 km. Wadą skutera jest tłumik. Mój skuter jest z 2010 roku, a tłumik jest cały zardzewiały (zanczy był bo dziś zakończyłem czyszczenie, jutro pomaluje). Poza tym małym mankamentem nie zauważyłem większych problemów. Nie polecam do długich podróży w dwie osoby, tylnia kanapa jest mała.

#64754 Reply
    Wojteck
    Użytkownik
    • 3

Witam

Sorki że tak późno ale dzisiaj się zarejestrowałem 😀
    Posiadam Benelli 49x z 2009 roku od nowości i mogę je podsumować tak:
    + osiągi na serii z zawirowywaczem czy tam dopalaczem spalin bo nikt nie jest pewny czy to blokada i gumową rurką w filtrze ( niektórzy też uznają to za blokadę inni za tłumik szmerów ssania ) osiąga licznikowe 77 czyli jakieś 70 realne z GPS może ciut więcej silnik keewaya więc części do tuningu jest sporo jak dla mnie tutaj 8/10

+ niezawodność: Mam go 3 lata i żadnej większej usterki nie miałem nie licząc jednej która mogła się tragicznie skończyć tz przetarł się wężyk z olejem ( od zbiorniczka idący ) naszczęście jakimś cudem przy postoju uff… O zwykły kawałek plastiku !!! i to jest wada musisz poprzekładać te wężyki zwyczajnie żeby nie dotykały wydechu i nie osierały o nic bo u mnie kiepsko to zrobili ;/ dalej jakieś piergoły czyli świeca miała przebicie i kierunkowskaz ( przelącznik ) nie zawcze łapał w lewo ( rozebrałem i złożyłem działa ! ) 7,5/10

+ praktyczny
    + u mnie rowerowa kierownica dobra bo możesz np komórke zaczepić ;D
    – słaby hamulec z tyłu i lipny piszczący klocek z przodu :/ w nowszym masz tarcze z tyłu
    – brak obrotomierza ( w nowszym jest )

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Wszytsko o benelli 49x.
Twoje informacje:

Back to top button