WM Motor – co sądzicie ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning WM Motor – co sądzicie ?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2SO4 H2SO4 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

szyszu3
    Użytkownik

Siemaa, co sądzicie o tej firmie WM motor czy opłaca się kupować rzeczy „tuningowane” ? czy one coś dadzą ?

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

szyszu3 napisał:

Siemaa, co sądzicie o tej firmie WM motor czy opłaca się kupować rzeczy „tuningowane” ? czy one coś dadzą ?

Szkoda, że daleko mieszkasz, bo byś się przejechał, u mnie cały tuning jest na podzespołach WM Motor i kilka osób było baaardzo zaskoczonych jak to jedzie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

szyszu3
    Użytkownik

A możesz napisać co masz zmienione na WM ? Jakie rolki ? sprężynki, sprężyne centralną, i ogólnie i ile Ci leci.

Ja w korkach nie stoje.

szyszu3
    Użytkownik

A możesz napisać co masz zmienione na WM ? Jakie rolki ? sprężynki, sprężyne centralną, i ogólnie i ile Ci leci.

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

szyszu3 napisał:

WM Motor mam:

– cylinder 80ccm + dyszka 90
    – filtr stożkowy
    – tuningowy wariator i rolki bodajże 6g (oryginalne z zestawu)
    – tuningowy dzwon sprzęgła

Co do prędkości to idzie ponad licznik, jakieś 82-83km/h.
    Przyspieszenie to odczucie subiektywne, ale uważam, że jak na tak mały skuter i jazdę po mieście to zdecydowanie wystarcza.

Sprężynek sprzęgła nie zmieniałem, tak samo i sprężyny centralnej.

Jak tylko wymyślę w jaki sposób nagrać film z jazdy skuterem to na pewno go tu umieszczę 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

szyszu3
    Użytkownik

Jakbyś zmienił sprężynę centralną to by jeszcze lepiej szedł. 83 to na prostej v-max ? A i części od Ciebie ze sklepu to tylko na allegro można kupić, czy gdzieś indziej jeszcze ?
    bo na allegro to chyba tylko 8 jest.xd

Ja w korkach nie stoje.

szyszu3
    Użytkownik

Jakbyś zmienił sprężynę centralną to by jeszcze lepiej szedł. 83 to na prostej v-max ? A i części od Ciebie ze sklepu to tylko na allegro można kupić, czy gdzieś indziej jeszcze ?
    bo na allegro to chyba tylko 8 jest.xd

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe Sharp
    Sharp
    Użytkownik

Tak odświeżę trochę temat WM Motor.
    Dostałem na urodziny cylinder ceramiczny tej firmy. Jestem zaskoczony wykonaniem . Oczywiście pozytywnie.
    Cylinder jest bardzo lekki i posiada dwa komplety pierścienie. Wczoraj zacząłem go montować mam nadzieje że dzisiaj skończę a w piątek ( jak nie będzie padał śnieg) przetestuje . Ktoś miał doświadczenie z tymi cylindrami?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

sharp, odnajdzesz kazdy (ten ma 2 lata) temat o wm motor na forum i bedziesz go zachwalał?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik

A co ty się go tak czepiasz? Dobrze, że napisał, że coś takiego się pojawiło na naszym rynku sprzedaży. Zawsze jest to jakaś tańsza alternatywa dla Airsal-a (garnek nieco mniejszy, a linia produkcyjna pewnie ta sama).

http://oferta.wmmotor.pl/oferta/towar.php?idtow=26369&grupa=MCw2OCw2OTYsNjk3&back=L29mZXJ0YS90b3dhcnkucGhwP2dydXBhPU1DdzJPQ3cyT1RZc05qazMmcGFnZT0y
    I już to sprzedają…

http://www.emgo.pl/cylinder-ceramiczny-nikasil-p-1232.html

I nawet byli i wzięli rozmach na ceramiki dedykowane dla 2T, co też już tam… widać, słychać i czuć. 😛

Btw. Ten temat jest bardzo poczytny, przecież sam prezydent był tutaj i to firmował. Tym swoim cudnym i jakże zacnym obliczem. Ave. 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie