WItam wszystkich chce kupic skuter za okolo 8 tys

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Krzysiek
    Gość

witam , szukam pomocy w wyborze skutera.Mam uzbierane 8 tysiecy niedlugo moze kwota sie zwiekszy

szukam skutera 125cc , najbardziej podoba mi sie honda pcx czy za ta kwote kupie cos fajnego ?

czy z hondami pcx jest tak ze im nowszy model tym lepsza ?

Wombat
    Moderator

za 8 tysi kupisz wiele fajnych rzeczy (w tym kilka skuterów) ale pytanie zadajesz tak ogólnie że aż nie wiem co ci odpowiedzieć.
    wszystko zależy czego szukasz, czego oczekujesz w jakim stanie sztuke trafisz..itd

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Krzysiek
    Gość

Dobra wiec chce kupic honde pcx za około 8-10 tysiecy , z którego roku na moim miescu bys szukal ? z jakim przebiegiem , ilu wlascicieli ? czy za te pieniadze moge juz szukac cos z rocznika 2019/2020 z przebiegiem do 10 tysiecy ?

Wombat
    Moderator

szukał bym jak najnowszej, z jak najmniejszym przebiegiem, kupionej w kraju a nie sprowadzonej.
    Co za te 8 tys. możesz kupić to sam się połapiesz jak poprzeglądasz ogłoszenia.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button