Wielki problem

Pisałem już na forum z wielkim problemem że szukam skutera, o tuż znalazłem i bardzo podoba mi się wygląd Rometa 727 http://allegro.pl/skuter-romet-727-premium-10-promocja-i1638722652.html

Tylko że mam 1,56 i nie wiem czy ten skuter jest niski ? czy będę sięgał ? bardzo prosze o napisanie mi czy bez problemowo będę mógł jechać i czy nie będzie z tym problemu ? bardzo będę wdzięczny

Nie dowiesz się puki nie usiądziesz i spróbujesz a przed kupnem bym radził to zrobić.

Z tego co wiem i teraz widzę to ten skuter jest jak zwykły chińczyk tylko, że zmieniona lampa i pewnie lepsze wykończenie. :wink:
Jeżeli nie masz go nigdzie w pobliżu to idź się przymierz do chińczyka jakiegoś kolegi albo jedź do marketu typu Tesco lub Real tam są takie skutery. PS. tylko z marketu nie kupuj! :lol:

To jest on mały czy nie ? DAJCIE MI LISTE NISKICH SKUTERÓW ORGINALNYCH typu yamaha peugeot i malaguti :) dajcie będę wdzięczny.

To sam musisz popatrzeć na wymiary nie ma nigdzie takiej listy :roll:
Te stare Hondy,Yamahy,Peugeoty i Malaguti takie z lat 1980-2000 są małe. Mówie ci ten Romet będzie ok dzisiaj widziałem jak dzieciak siedział na chińczyku z 1,40 m miał i prawie sięgał nogami więc na pewno dasz rade3!

To nie prościej iść do salonu i usiąść, przymierzyć się do konkretnych maszyn ? Możemy Ci napisać czy jest duży czy nie ale czy będzie Ci na nim wygodnie, czy będziesz sięgał kończynami do ziemi - nie powiemy, bo nie jesteśmy Tobą. Idź, testuj, siadaj, po to są salony ;)

no ok ? a chociaz z 5 małych skuterków waszym zdaniem ? prosze

zipp otis, kingway coliber, hmm nie wiem. otis jest fajny taki mały ale popyla ładnie (2T)

Zipp toxic, kigway coliber... Wszystkie te z najniższej półki cenowej.

Inca Lambros :D

Inca Sprint, Zipp Vapor, Kingway Coliber, Router City Line, Router Bassa (oba są w Tesco) .

Można jakieś orginalne ? typu Yamaha,Suzuki,Malaguti,Piaggo bardzo prosze błagam !!

Yamaha Neos, Piaggio Fly, Gilera Stalker, Peugeot Trekker :mrgreen:

Więcej więcej, Aprille Peugeoty Yamahy TGB hinole dawać linki bardzo prosze błagam

piaggio zip jest nieduży + ma regulowane siedzisko
fly bedzie ciut za duży