Wiatrak Naraku + Mocny Pasek.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Wiatrak Naraku + Mocny Pasek.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Quantumek Quantumek 6 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Witam. Na wiosnę planuję zakupić coś takiego do mojego Torosa: http://allegro.pl/sportowy-wentylator-magneta-naraku-skutery-4t-carb-i3717917675.html

Mam w związku z tym kilka pytań:

– Czy skuter będe musiał dłużej grzać? gdy jest zimny
    – Czy nie będzie tego minimalnego spadku mocy gdy się zagrzeje? (Teraz mam tak że gdy zrobie np. 5 km to skuter jest minialnie słabszy, Niż jest zimny)
    – Czy zmieści mi się normalnie do obudowy, Trzeba jakieś wymiary do tego?

Do tego potrzebowałbym bardzo mocny pasek napędowy. Max do 80zł. I aby długo wytrzymał. Ponieważ w skuterze jest Cylinder airsal 80cc + Wariator malossi multivar (Wymiary mnie nie interesują narazie, Tylko firmy jakie polecacie)

I czy da mi coś wydech przelotowy? Takie zwykły za 100-150zł z allegro? Aktualnie mam seryjny z katalizatorem.

np:

http://allegro.pl/tuning-sportowy-tlumik-wydech-skuter-gy6-4t-139qm-i3739838395.html

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wiatrak się zmieści, poprawi się odrobinę chłodzenie w ciepłe dni. Pasek napędowy – Bando, Dayco, wzmacniany lub jakiś kevlerowy jak na taki wariator. Nie bierz paska Naraku, bo produkuje dla niego Bando, i tylko za nazwę pare zł płacisz więcej
    Wydech w 4T służy tylko do tłumienia dźwięków. Oczywiście zalecane jest usunięcie katalizatora.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Quantumek
    Użytkownik

Rozumiem, A co do tego wyntylatora to np jak pojezdze z kilka km to nie bedzie tracil tej minimalnej mocy jak do tej pory?

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Oczywiście, że będzie tracił. Tuż to nie chłodzenie cieczą. Wiatraczek ten pomaga w upałach, delikatnie lepsze chłodzenie, większe bezpieczeństwo cylindra przed przegrzaniem.
    Jeżeli jesteś bogaty, i chcesz mieć naprawdę super chłodzenie tego silnika kup sobie taki bajer
    http://motor-x.pl/chlodnica-oleju-krocce-przewod-ncy,p.html

Quantumek
    Użytkownik

U Ciebie jak traci to jest spadek vmax? U mnie traci miimalnie moc, Ale vmax jest taki sam… ok. 75-80 gps

ps: Jak wymieniałem cylinder i wariator to odrazu kupiłem nowy pasek. Zwykly chinski za 30zl. Przejechalem na tym zestawie ok. 3.000 km i pasek jest okej. 🙂 Ale zmienie na wszelki wypadek na markowy.

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Quantumek napisał:

U Ciebie jak traci to jest spadek vmax?

Na jakim cylindrze?

Quantumek
    Użytkownik

Na powiekszonym?

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie