ważne DLA KAŻDEGO POSIADACZA JEDNOŚLADU

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #53395 Reply
    clsamg63
    Użytkownik

już od pewnego czasu istnieje strona
    http://www.rejestrmotocykli.pl/
    na której możemy zarejestrować do bazy nasz skuter/motorower/motor/quada itp.
    baza działa w oparciu o bazy policji, wydziału rejestru.
    nie spotkałem się do tej pory z opinią/skutecznością tej działalności ale zakres ich działania bardzo szybko się poszerza, ponieważ coraz więcej ludzi zgłasza swoje maszyny do rejestru.

w efekcie dostajecie naklejkę „skuter zarejestrowany w bazie” która z pewnością nie odstraszy złodzieja… ale po uprowadzeniu automatycznie nr niv naszego pojazdu zostaje zgłoszony w bazie jako „skradziony”

poza tym, kupując używany skuter możemy sprawdzić, czy skuter/motor itp. nie był kradziony, czy pochodzi z kraju, ew. czy był składany itp.

konto zakłada się w miarę szybko, wszystko przejrzyste, jedynie trochę wystukiwania danych jest.

#53396 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik

clsmag63 ten serwis istnieje już od ponad roku o ile dobrze pamiętam i jest „odpowiednikiem” zagranicznych systemów kontroli VIN

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#53397 Reply
    clsamg63
    Użytkownik

zgadza się
    sam w nim jestem już prawie rok.
    nie znalazłem do tej pory alternatywy dlatego polecam.

#53425 Reply
    a123659
    Uczestnik

Ja już tam mam dawno konto 😉 Na skuterowo.com był kiedyś o tym artykuł.

#53426 Reply
    clsamg63
    Użytkownik

możliwe, kiedyś o tym też pisałem ale pomyślałem, że warto przypomnieć ;>

#53428 Reply
    Aaron
    Użytkownik

a placi sie cos??

#53429 Reply
    a123659
    Uczestnik

Nie, w 100% darmowe.