WARIATOR DO MALAGUTI F10

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #111756
  luki9696
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, jestem tu nowy a zbliża się sezon, wiec postanowiłem zapodać Madzi jakieś nowe wario. I tu jest problem bo nie wiem jakie wybrać. Cena nieznacznie może przekraczać 200 zł. Znalazłem coś takiego:
  http://www.shop.mieloch.pl/wariator-top-racing-next-generation,pZ001480.bhtml
  Miał ktoś styczność z tym wynalazkiem?
  Jest jeszcze poczciwy Polini:
  http://www.shop.mieloch.pl/wariator-polini-hi-speed,pZ046432.bhtml
  No i na koniec wiadomo, Malossi Multivar. Cała zabawa polega na tym, że w TOPRACING jest komplet rolek i będzie łatwiej go regulować. W Malossim są rolki 7g i nie wiem czy nie będą one za ciężkie. Skutek jest seryjny, bez blokad. Wydech bez dławika więc vmax ok 90kmh. Dziękuję za wszystkie rady i odpowiedzi. Pozdrawiam LwG!

  #111777
  romet727p10
  Użytkownik
  • Postów: 471

  skoro idzie ci 90 to już więcej z niego nie wyciśniesz 🙂 A tak w temacie to ja bym bral multivara albo polini, możesz jeszcze cos z hebo poszukać 🙂

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button