używany skuter Kingway Mosquito

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #625335 Reply
  sebastian352119
  Uczestnik
  • Postów: 20

  Witam kupiłem używanego skutera Kingway Mosquito i założyłem do niego nowy silnik a gdy jadę nim po nierównym terenie lub wjadę nim w dziurę to bije coś z tyłu a koło jak się kręci to chodzi nierówno jaka może być przyczyna dodam jeszcze że mam nową felgę i oponę bezdętkową .

  #625343 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 050

  to trzeba podnieść tył i sprawdzać, rozkładac coraz głebiej i sprawdzać, poszarpac kołem i zoabczyc co jest luźno

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #625359 Reply
  sebastian352119
  Uczestnik
  • Postów: 20

  a czy to może być wina tulejek na wałku na którym zamocowane jest koło i mam jeszcze podejrzenie że to może być wina trzymaka amortyzatorów może on jest krzywy bo w trzymaku idą tam takie dwie tulejki i tam jest luz .

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: używany skuter Kingway Mosquito
Twoje informacje:
Back to top button