Używane skutery do 5000 zł który wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Używane skutery do 5000 zł który wybrać?

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ziom_sony ziom_sony 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MyMikax
    MyMikax
    Użytkownik

Witam, chciałbym kupic uzywany skuter do 5000 zł. Mam na oku pare fajnych modeli. Niestety jestem w kategorii skuterow malo obeznany, wiec prosze was o pomoc. To będzie mój pierwszy skuter
    Peugeot speedfight 3 – http://otomoto.pl/peugeot-speedfight-speedfight-3-ideal-M3763476.html
    Yamaha Jog – http://otomoto.pl/yamaha-jog-sr-aerox-neos-runner-katana-M3775317.html
    Gilera Runner – http://otomoto.pl/gilera-runner-M3763264.html
    Czy jakis z tych modeli jest wart uwagi
    Jestem otwarty na inne propozycje ! 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Najfajniejsza jest ta Gilera, Yog moim zdaniem za bardzo pstrokaty, a Peugeot jest składany w Chinach ;))

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

i co z tego ze speed jest skladany w chinach? jak silnik i inne czesci nie sa chinskie…

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Lucek chinskie nie oznacza że złe. Skoro chinskie jak by było takie gówno to by nikt tego nie kupował.

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Do tej ceny można znaleźć ładną Yamahę Aerox lub Aprilię SR

Zapraszam do galerii moich fotek !

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

romet4t7x7 napisał:

i co z tego ze speed jest skladany w chinach? jak silnik i inne czesci nie sa chinskie…

Skąd to wiesz? Pracujesz w Peugeocie? Myślisz, że wszystkie pstryczki, kabelki i plastiki jadą tam z Francji? Nie rozśmieszaj mnie. Chodzi o to, że tną koszty, więc to prawdopodobnie nie będzie ta sama jakość co 1 i 2. Napisałem prawdopodobnie, gdyż liczy się kontrola jakości i jakość materiałów. Nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić, więc nie ma o czym dyskutować.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Quantumek napisał:

Lucek chinskie nie oznacza że złe. Skoro chinskie jak by było takie gówno to by nikt tego nie kupował.

Kupują ludzie, których nie stać na lepsze. U nas jeszcze na pierwszym miejscu jest cena, więc się sprzedaje.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Suzuki było produkowane w Japonii do 1996 roku i było dobre. Potem produkcję przeniesli do Węgier i jakość pojazdów dramatycznie spadła. Wiem, bo jeździłem Swiftem z 1990 roku, a obecnie mamy z 1999 i różnicę zauważyłem.

Ciekawe czy to samo się tyczy skuterów?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kisiu to zależy czy stawiasz własną fabrykę czy zlecasz produkcje innym, jak kontrolujesz produkcje i jeszcze z milion szczegółów, które składają się na produkt końcowy.

Chińczycy w produkcji samochodów poszli do przodu znacznie, jednak i tak są w tyle za innymi. Mają takie same testy wytrzymałościowe co Europa… tyle, że wykonywane przy mniejszych prędkościach. Kopiują wszystko co się da w marny sposób, dlatego są synonimem tandety.

Z resztą produkcja w Chinach jest coraz droższa, w kolejce po kontrakty z zachodnimi koncernami stoją już kraje tzw. PC16. Dlatego Chiny będą musiały w końcu z gospodarki opartej o tanią siłę roboczą przejść do innowacji i jakości. Taką drogę przeszła kiedyś Japonia, teraz made in Japan to synonim innowacji i jakości właśnie.

Co z tego wyjdzie? Czas pokaże.

Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

Co wy gadacie, z mojego Speed Fight’a 3 DS za 2,500€ czyli ponad 10000zl zrobilo sie gowno, dobrze ze na gwarancji byl. Nie bede pisal co dokladnie bo pisalem juz setki razy na marne, poniewaz ludzi i tak to nie obchodzi bo wybiora to co chca a nie to co inni im radza. Tak juz jest, i nie zmienisz tego.

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie