Uwagi przy zakupie używanego Zipp pro 50.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Uwagi przy zakupie używanego Zipp pro 50.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajper061 snajper061 4 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Brejku
    Brejku
    Użytkownik

Witam.
    Mam ochotę kupić używanego Zipp pro 50. Nie stać mnie na nowy model, więc mam pytanie przy czym zwrócić uwagę przy zakupie owego Zippa. Na oku mam dwa modele. Pierwszy jest z nowym silnikiem 125cc. Czy warto? Czy nie lepiej kupić drugi model z silnikiem 50cc? Niestety w mojej okolicy są tylko używki z silnikami 125 . ;_; Co o tym sądzicie? 😉

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

pacz na stan a nie jaki ma silnik

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

snajper061 napisał:

pacz na stan a nie jaki ma silnik

„co ja paczę” – pisze się – ‚patrz’.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
    Zdjęcie profilowe Brejku
    Brejku
    Użytkownik

A na co dokładnie zwrócić uwagę. Stan pojazdu jest bardzo dobry, ale obawiam się właśnie o najważniejszą rzecz, czyli silnik. ;p

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale co że jak. Ludzie kupują używki Zippy Pro 50????

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Heh, ja jakbym miał kupować używke pro50 to nie brałbym nawet jakby dopłacali…
    *
    Weź pod uwagę że jak już kupisz to zapewne potrzeba będzie remontu generalnego.

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

silnik to najtańsza rzecz w naprawie,sprawdź zawieszenia,układy hamulcowe czy nie ma luzów na kołach itd wpisz w google kupno używanego moto wyskoczy ci parę artykułów sory za błędy ale jestem trochę zajeba… rano jak jechałem skuterem szerszeń mnie uje,,, w kark i jestem na prochach

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie