Uszczelka gaźnika.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #128922
    ziom_sony
    Użytkownik
    • 19
    • 250Postów:

    Siema. Zauważyłem ostatnio wyciek spod uszczelki od gaźnika, jakiś czas temu patrzyłem czy czysty jest gaźnik itp. Zostawiłem, skręciłem wszystko ładnie. A tu się okazuje że paliwo wycieka, a na dniach zauważyłem że skuter pobiera jakoś więcej paliwa.

    Czy można taką uszczelkę gdzieś kupić, bo szukałem i coś nie ma 😀 ??
    Wrzuci ktoś zdjęcie jak powinno wyglądać złożone (ten plastik ze środka , ta pokrywka), bo nie wiem czy uszczelka powinna wystawać całkowicie czy powinna być w środku.

    Może na zdjęciach nie widać ale w jednym miejscu po złożeniu moja uszczelka wystaje, i jest w 1 miejscu lekko pęknięta, ale nie na wylot ;P Teraz udało mi się złożyć ten plastik i cały środek tak, aby nie wystawała uszczelka, zobaczymy jak będzie.

    FOTKI:
    http://pokazywarka.pl/fn8xgr/

    #128925
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 297Postów:

    Jak nie znajdziesz takiej uszczelki to sylikonem uszczelnij 😉

    #128927
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    To nie jest uszczelka tylko membrana, raczej tego osobno nie dostaniesz, chyba że ktoś rozwalił gaźnik a gumkę ma sprawną 🙂
    Musiałeś ją przyciąć jak rozbierałeś gaźnik.

    #128929
    crazydam975
    Użytkownik
    • 0
    • 18Postów:

    CO do większej ilości spalania to źle mieszankę skręciłeś a do wycieku możliwe że uszczelka albo za słabo skręciłeś. POZDRAWIAM

    #128936
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:
    #128954
    ziom_sony
    Użytkownik
    • 19
    • 250Postów:

    O kurna to tyle co prawie cały gaźnik kosztuje. Proponujecie uszczelnić silikonem z zewnątrz ? A co do samej uszczelki to zauważyłem to po ostatnim serwisie po 2000 km , może miałem 2300 jak to zauważyłem.

    #128957
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Samo uszczelnienie pokrywy nie wiele Ci da, musiałbyś kleić membranę silikonem, ale taki zwykły też się nie nadaje do tego.
    To może po prostu kup nowy gaźnik a ten będziesz miał na części.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button