Tuning Aeroxa. (2008 r) Da się taką kombinację zrobić ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Tuning Aeroxa. (2008 r) Da się taką kombinację zrobić ?

Tagi: ,

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ThePolaK ThePolaK 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ThePolaK
    ThePolaK
    Użytkownik

Czy da się zrobić taką kombinację aby skuter miał dobre przyspieszenie i leciał max 80 z górki 85 ?

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Pewnie. Cylinder 70 cc. dobry, wyregulowany napęd.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    ThePolaK
    Użytkownik

A nie wiesz może jak wymienić żeby leciał z 85 i miał dobre przyspieszenie wydech i tulejki ? Mam limit max ok 250 a myślałem o wymianie wydechu (używanego) oraz tulejek tylko właśnie nie wiem ile gr. tulejki i jaki wydech. Czy tulejki do przyspieszenia a wydech do speeda

romet727p10
    Użytkownik

A jaki przebieg? Ile Ci teraz jedzie?

ThePolaK
    Użytkownik

No to teraz mi jedzie 60. przebieg ok 6 500. Wiem że jest zablokowany moduł i do tego chciałbym kupić jakiś sportowy dla większych obrotów. Ale wiem że to mi da po tej blokadzie ok 5 km/godz a przy sportowym z 10 km/godz. Wiem bo mój kolega tak zrobił

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    romet727p10
    Użytkownik

Podstawa przeróbek to pełne odblokowanie skutera, wiec pomyśl najpierw na tym 🙂

ThePolaK
    Użytkownik

Chmmm myślisz że taki odblokowany moduł i do tego sportowy wystarczy? Mógłbyś mi podać jakieś dobre do 50 zł jeśli obczajasz je?

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie