TUMIK, CIEKNĄCY OLEJ

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery TUMIK, CIEKNĄCY OLEJ

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe osiem osiem 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #100996 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

Mam problem, śruba znajdująca się pod początkiem wdechu jest mokra od oleju nie tyle, że cieknie ale jest nawilżona tym olejem. Dziś zauważyłem, że tłumik jest lekko przypalony. Jeżeli ktoś mnie zrozumiał to olej na tej śrubie to wina wydechu czy śruba jest nieszczelna. Załączyłbym fotki, ale jestem świeży i nie mam pojęcia jak xd

#101002 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

jaki masz ten wydech ? Sportowy czy jakis beznadziejny?
    Przy sportowych to normalne że pluje olejem ale przy wylocie , wiec tzn ze sruba moze byc niedokrecona i tamtedy nim pluje 🙂

ps, 2 czy 4 suw ?

Romet router bassa 80ccm airsal replica
    v-max gps ok.90 km/h
    przebieg w 5 miesiecy 5,500km osiagi coraz lepsze ; )

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #101004 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

Śruba jest dokręcona więc wydaje mi się, że to bardziej wina tłumika, który i tak wymieniam wiosną. Tłumik beznadziejny seryjny wydaje mi się, że tzn.wygląda jakby był przypalony tam przy silniku. 4 🙂

#101007 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Basta1 napisał:

Przy sportowych to normalne że pluje olejem ale przy wylocie , wiec tzn ze sruba moze byc niedokrecona i tamtedy nim pluje 🙂
    ps, 2 czy 4 suw ?

jaki wydech nazywasz beznadziejnym? Przy sportowym tlumiku nie jest normalne, ze pluje olejem oznacza to, ze za duzo oleju znajduje sie w mieszance.

osiem, ile masz przejechane?

.. Bez polskich znak’o’w .
    #101008 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

aaa 4 , myslalem ze moze zaduzo mieszanki do benza lejesz 🙂 Noto gdzieś Ci wiecej oleju silnikowego pociągło , albo tam gdzie jest przypalony jest jakas szczelina i troche go wylalo 🙂

v-max gps ok.90 km/h

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #101010 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

DooOminO napisał:

Basta1 napisał:
    ps, 2 czy 4 suw ?

jaki wydech nazywasz beznadziejnym? Przy sportowym tlumiku nie jest normalne, ze pluje olejem oznacza to, ze za duzo oleju znajduje sie w mieszance

W sportowych tłumikach czy zaduzo oleju w mieszance czy nie , lubi sobie pluć na zewnątrz . Miales kiedys doczynienia ze sportowymi ?

v-max gps ok.90 km/h
    #101011 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

Dałem fotkę u siebie na profilu o co mi mniej więcej chodzi xd

#101013 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

Basta1 napisał:

DooOminO napisał:

Basta1 napisał:
    ps, 2 czy 4 suw ?

jaki wydech nazywasz beznadziejnym? Przy sportowym tlumiku nie jest normalne, ze pluje olejem oznacza to, ze za duzo oleju znajduje sie w mieszance

W sportowych tłumikach czy zaduzo oleju w mieszance czy nie , lubi sobie pluć na zewnątrz . Miales kiedys doczynienia ze sportowymi ?

tak z replica oraz jaskiem.

#101015 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe osiem
    osiem
    Użytkownik

Mam 4 suwa nie mam mieszanki. Tłumik mam beznadziejny seryjny i raczej na pewno zablokowany xd zajrzyj do mnie i luknij w foto i jak możesz powiedz mi czy problem tkwi właśnie w przypaleniu 🙂

#101016 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

osiem napisał:

Mam 4 suwa nie mam mieszanki. Tłumik mam beznadziejny seryjny i raczej na pewno zablokowany xd zajrzyj do mnie i luknij w foto i jak możesz powiedz mi czy problem tkwi właśnie w przypaleniu 🙂

ile masz przejechane?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
Odpowiedz do: TUMIK, CIEKNĄCY OLEJ
Informacje o Tobie: