Trudny wybór dotyczący tuningu. PILNE

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Trudny wybór dotyczący tuningu. PILNE

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zipptopss zipptopss 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

Witam Wszystkich. Chciałbym sie doradzić Was co do tuningu mojego skutera. W skuterze sporo czesci zmienionych min cylinder 80cmm ale bez gowicy zaworów itp. Skuter to zipp tops (chinol).I nie wiem czy się opłaca kupić takie częsci jednocześnie :

1. Zawory,głowica,mostek itp.
    http://allegro.pl/glowica-kpl-80cc-quest-wilga-skuter-4t-duze-zawory-i2874857903.html

Przy tym się zastanawiam czy nie znaleść kompletu z cylindrem. Cylinder mój jest w świetnym stanie po miesiącu nie odpalania odpalił za 2 kopem w mróz więc jest z nim wszystko ok ale jak już wymieniać to czy nie wszystko???

2. Tłumnik sportowy:
    http://tablica.pl/oferta/sportowy-wydech-do-4t-gy6-nie-yamaha-runner-derbi-peugeot-aprilia-CID5-ID1Xtm9.html#a4e42beef2;r:;s:

co powiecie o tym tłumiku???
    lub:
    http://allegro.pl/tlumik-tuning-sportowy-quest-zipp-motobi-skuter-4t-i2823762593.html
    czy coś takiego????

3.Gaznik:

http://allegro.pl/gaznik-odblokowany-chinskie-skutery-4t-cvk-80-cc-i2863788948.html

Opłaca się go kupić?? I czy bedzie pasował do mojego skutera 139 QMB ?? I czy warto wymieniać gaznik i tracić kase??

Ogólnie temat dla mnie bardzo ważny bo chce podszykować skuter na wiosce. Prosze potraktowac go poważnie i pomóc jak najszybciej.

Pozdrawiam 🙂

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

jedynie głowicę bym kupował na twoim miejscu bo tłumik w 4T nie da ci nic albo niewiele i będzie hałas na dodatek, lepiej zainwestować w napęd wg mnie, np. wariator albo przekładnia, a co do gaźnika to do cylindra 80 wystarczy wymienić dyszę na większą

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Tłumik odpuść , jedynie głowicę zmienić i ewentualnie wał , reszta już niewiele pomaga. Sportowe sprzęgło czy rolki z tym też łatwo przekombinować można.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    zipptopss
    Użytkownik

ale wału nie opłaca sie podobno wymieniać bo ten spokojnie wytrzyma. Co do tłumika to chyce wymienić bo ten jest w opłakanym stanie ponieważ jest przyrdzewiały i przydko wygląda. A jeśli mówicie że gaznik jest ok to super mniej kasy wydam. A co do tuningu optycznego wycinał ktoś z was lub wie jak wyciać miejsce na lamy od aeroxa? Jest jeden filmik na yt jak to zrobić ale wole sie upewnic od innych ludzi. Może ktoś jeszcze mi coś doradzić w sprawie tej głowicy,tłumika itp?

—————————————

zipptopss
    Użytkownik

Pomoże ktoś?

—————————————

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Tłumik to raczej zmienia sie w 2t. Ja bym zmienił wariator i rolki.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    zipptopss
    Użytkownik

noo tak ale ten mój jest w strasznym stanie.

—————————————

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie