Trasa AM

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #166816
    kipa99
    Użytkownik
    • 22
    • 56Postów:

    Witam chodzę na kurs na k.am za niedługo będę zaczynał praktykę i mam parę pytań :
    – słyszałem że trasa na kat.AM jest wytyczona tzn ze nie moze mnie zmylić czy coś ?
    – ustawowo musze miec 10 g teorii ale proponuja za darmo te 30 i stąd moje pytanie: Czy na kursie mówią o jakiś niezbędnych rzeczach czy wszystko jest w ksiazce i 10 h starczy ?
    – ciężko jest zdać cały egzamin praktyczny na am ?

    Jak jeszcze coś mi się wspomni to dopiszę 😀

    #166819
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    masz do tego dryg- jest ławo. Nie masz łatwości przyswajania – jest trudno.

    Miej na względzie że na drodze nie działają kody na niesmiertelność

    #166827
    oloj
    Użytkownik
    • 12
    • 115Postów:

    Jest taka prawda, że nawet jak znasz przepisy i umiesz jeździć to niekoniecznie zdasz ten teoretyczny za pierwszym razem, ponieważ niektóre pytania są chore i wgl na kursach dla egzaminatorów nie powinny się znaleźć a co dopiero na naszych… Tu masz stronkę http://prawkobazapytan.pl/index.php na której ludzie udostępniają pyt które zapamiętali z egzaminu 😉 Nie dotyczy ona co prawda kat. am, ale jak wiesz pyt. dzielą się na te z wiedzy ogólnej (dla wszystkich kategorii) i specjalistycznej (dla danej kategorii), których tam już nie znajdziesz.. Mimo wszystko przerób te pyt. porób testy i powinno być git. Ja za jakieś 2 tyg planuje się na egzamin zapisać (jestem po ukończonym kursie) więc postaram się skomentować całe zdawanie 😉
    Pozdrawiam 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button