Transport skutera

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #60319 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Panowie, jak bezpiecznie przewieźć spory skuter samochodem dostawczym (blaszak)?
    Macie jakieś ciekawe pomysły?
    Skuter duży, 120 kg i 2 metry długości.

#60325 Reply
    siwypln
    Użytkownik
    • 23

Ja swojego wiozłem dużym Man-em tak:

Skuter dałem pod samą ściankę na przodzie auta tak by przednie koło było w samym rogu. Postawiłem na centralną i przypiąłem pasami. jednym za kierownice i do boków auta oraz za koła.

Tak przejechałem 60km i raz zatrzymałem sprawdzić mocowania pasów.

POWODZENIA!!!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#60326 Reply
    dychul
    Uczestnik
    • 8

To nie jest problem. Jeśli i tu zaczyna się. Po pierwsze musisz załadować skuta. Niezbędne będą jakieś dobre dechy. Samochody dostawcze posiadają w podłodze uszy metalowe. Do zabezpieczenia niezbędne są pasy do zabezpieczenia ładunku. Widać takowe na lohrach przewożących auta http://www.dolpas.com.pl/pasy_transportowe.php#b Jednym pasem łapiemy przez podłogę drugim za jedno koło a trzecim za drugie. Bez pasów przynajmniej dwóch wiążąc sznurami obawiałbym się przewozić taki ładunek.

#60332 Reply
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0

ściągnij do podłogi przedni zawias dwoma pasami za półkę zawieszenia.
    tył przez koło/siodło, możesz dać pasy także przez uchwyty pasażera jeśli są

#60338 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Ja swój wiozłem dostawczakiem po prostu postawiony na stopce centralnej i przypięty pasami tak, że nie miał prawa się ruszyć ;D

#60339 Reply
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112

Ja Citroenem berlingo przewoziłem, to włożylismy go na pake i sznurkiem poobiązywaliśmy i elegancko 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Transport skutera
Twoje informacje:

Back to top button