Toros fresco problem z gaźnikiem

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #311958 Reply
    Derrager
    Uczestnik
    • 10

Witam mam problem z gaźnikiem a jest on następujący skuter podczas przyspieszania strasznie się dławił aż wreszcie zdechł… 20 km od domu ale nie ważne, wykręcilem świecę, ustawiłem szczelinę (0,65 mm) wyczyscilem ale nie odpalił, następnego dnia odpalił bez problemu ale dalej się dławił, po czym postal chwilę i już go nie odpalilem, potem zdjelem filtr powietrza iii.. wylała się benzyna.. i to wcale nie kropla tylko ze dwie setki :/ moje pytanie brzmi: czy trzeba wymienić gaźnik czy tylko uszczelki? Dodam że cieknie trochę dookoła :/ czekam na odpowiedzi

#311994 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Sprawdź pływak w gaźniku, może nie zamyka zaworka iglicowego i przelewa ci paliwo przez gaźnik. Ewidentnie zalewa świecę i przez to nie możesz potem odpalić. Za to jak postoi dłużej i paliwo wyparuje to pali bez problemu.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Toros fresco problem z gaźnikiem
Twoje informacje:

Back to top button