Toros F16 – Dętka w oponie bezdętkowej?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 7Postów:

Witajcie. Jestem posiadaczem Torosa F16, od 2012 roku. Od samego początku miałem problem z oponą tylną – powietrze ściekało. Jako że mój tata powiedział że opona musi się „zejść” to nie oddawaliśmy go do serwisu. Później wymieniliśmy olej na własną kieszeń i o naprawie/wymianie gwarancyjnej nie było mowy. Pojechałem z tym do wulkanizatora – załatał oponę, była malutka dziurka, jakiś czas było dobrze ale później to samo. Wiosną tego roku zakupiłem specyfik zwany „łatką do opon w sprayu” – wpsiukałem wszystko w oponę, wszystko było dobrze aż do chwili dziwnego „zarzucania” przy zakręcie, prawdopodobnie za duże ciśnienie. Nie mam już siły na tą oponę, więc zwracam się z pytaniem do Was:

Czy do opony bezdętkowej można założyć dętkę? Jakie konsekwencje będą się z tym wiązały? Nie mam pieniędzy na nową oponę (u mnie z kasą krucho, a rodzice nie dadzą bo chcą mnie nauczyć szanowania rzeczy).

Dzięki za przeczytanie tych moich wypocin.

benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

Co Ty pitolisz z tą utratą gwarancji!!!
    Zmiana oleju silnikowego nie powoduje utraty gwarancji!
    Takie specyfiki jakiego użyłeś są zazwyczaj jednorazowe, opona nadaje się na śmietnik. czeka Cię zakup nowej opony.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Tak się niestety kończą niepotrzebne oszczędności. Tak jak napisał Benekpe czeka Cię wymiana opony.

DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Eee tam. Ja do bezdętkowej miałem wsadzoną dętkę i jeździ bez problemów. Nic nie trze, nic się nie urywa, ani nic.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button