Toros El Rapido – czy warto kupić?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #170394
    chindus46
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Przymierzam się do kupienia motoroweru i wybrałem właśnie ten w tytule, ale nie znalazłem żadnych opinii na jego temat więc zwracam się z pytaniem czy będzie on dobry. Przypomina m50, który posiada dobre opinie. Szukam czegoś nowego do 2600 zł.

    #672213
    Pasztet
    Uczestnik
    • 0
    • 1Postów:

    Odnoszę się do pytania “Czy warto kupić Toros el rapido“.
    Z mojego doświadczenia polecam jest niczego w nim nie brakuje mam go od 2014r.
    Ma w sobie parę blokad i rozwija prędkość max 75km/h bez blokad.
    silnik 50ccm nie przeszkadza nawet można go postawić na koło z tym silnikiem więc moc ma
    ale jest wada na 4 biegu po odblokowaniu blokad jedzie 89km/h V-MAX ale nie polecam z mojego doświadczenia.
    przez zdjęcie tej ostatniej blokady skróciłem żywotność jednośladu o 30%. Przez skrócenie jego żywotności
    musiałem kupić nowy silnik 125ccm myślałem nad tym czy nie przywrócić mu nowego życia i sprzedać ale to był mój pierwszy
    jednoślad i miałem dużo przygód z nim więc postanowiłem zainwestować w nowy silnik myślałem nad 50ccm ale mam kawasaki ZX
    to postanowiłem dać silnik Moretti 125ccm. Jestem w trakcie docierania torosa zostało mi prawie 300km do pełnego dotarcia. Już na sam start jak włożyłem silnik 125ccm inaczej się czułem w takim średniej klasy jednośladzie czułem
    duży komfort z jazdy na dotarciu i przygodach z kolegami.
    Jak na dziś to wszystko powiedziałem co wiem o toros el rapido fajna maszynka do nauki jazdy oraz mało wymagająca od kierowcy. Mało jest opisów, opinii o toros el rapido ale to jest mój własny opis o tej maszynce. Na torosie 50ccm zrobiłem 12,8k przebiegu z założoną ostatnią blokadą.
    ostatnią blokadę zdjołem jak miałem 5k przebiegu ale założyłem ją po około 200-450km gdy zobaczyłem jakie były skutki
    eksplatacji jedno kołowca. Toros przydaje mi się teraz tylko do przejechania od punktu A do punktu B spokojnej jazdy dziennie teraz nim robię około 20-70km.
    Mam nadzieję że opis toros el rapido się przydał też szukałem ludzi którzy jeżdżą torosem el rapido oraz opinii o nim
    ale nic nie mogłem znaleźć i teraz nic nie znalazłem dobrego na jego temat te moto ma sporo plusów niż minusów. Bardzo go polecam zdrówka 😀 .

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button