Toros el loco i fresco

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Toros el loco i fresco

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ulka3021 ulka3021 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Loxik
    Loxik
    Użytkownik

Witam wszystkich jak w temacie jakie macie zdanie na temat tych skuterów ?
    Mam w planach kupić któryś z wyżej wymienionych czy ktoś z was posiada ten skuter ?
    I czy orientujecie się gdzie go można kupić czy w salonie zipp mogą sprzedawać skutery toros ?
    Z góry dzięki za odpowiedzi .

Yamaha Aerox 2011r. Przebieg – 345 km.
    Zdjęcie profilowe pickon
    pickon
    Użytkownik

Torosa możesz kupić w wielu marketach (ostatnio widziałem w Carrefour). Zależy czy jeździłbyś sam. Fresco jest wygodniejszy w 2 osoby, ma nieco mocniejszy silnik, ale waży 20 kilo wiecej. Jeżeli chcesz jeździć samemu to bierz el Loco.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe pickon
    pickon
    Użytkownik

Aha i jeszcze jedno. Na stronie torosa jest napisane, że Fresco można kupić w wybranych sklepach sieci Real, Carrefour i Selgros, a el Loco tylko w wybranych sklepach sieci Real

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.
    Zipp może sprzedawać Torosa.
    Toros to zipp, jak kupisz to zobaczysz w papierach.

Zdjęcie profilowe Loxik
    Loxik
    Użytkownik

A jak z dostępnością części do tych skuterów ?
    Np. chodzi mi o tuning w przyszłości cylinder ,wariator itp.

Czy np. ten cylinder http://skuterownia.com.pl/default/tuning-4t/cylinder-72ccm-47mm-power-force-gy6.html pasowałby do torosa el loco ?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z częściami niema problemu.

Zdjęcie profilowe Loxik
    Loxik
    Użytkownik

A co sądzicie o tym skuterze ? Jest do obejrzenia w moim mieście i jak dzwoniłem to gościu powiedział ,że skuter był sprowadzany z niemiec ma 7100km przebiegu i nic w nim podobno nie było wymieniane czy wg. was warto się tym zainteresować ?

Zdjęcie profilowe ulka3021
    ulka3021
    Użytkownik

Witam, właśnie wczoraj kupilam sobie el loco, wcześniej miałam steed 50 i powiem wam ze loco i steed to to samo tylko różnią się nazwą. STEED 50 miałam rok i nie mam co narzekać-bezawaryjny, dodam tylko że przy pierwszej wymianie oleju mechanik podokręcał i zakleił kilka śrub dla bezpieczeństwa, mam nadzieje że mój nowy ,,szaleniec”spisze się jak jego poprzednik 🙂 , pozdrawiam.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie