TGB 101s Orion

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Talas20
    Użytkownik

Witam !!

Chciałbym pobawić się ze swoim skuterkiem TGB 101s Orion. Chciałbym tuning mechaniczny. Chciałbym w miarę tanim kosztem „podrasować” skuterka. Na pewno w grę nie wchodzi wkładanie większych pojemności….
    Czekam na propozycje… Chyba, że ktoś ma ciekawe propozycje na tuning optyczny…

Z góry Dzięki 🙂

Pozdrawiam !!

Damian
    Użytkownik

Co do tuningu optycznego to neony wieczorem są pokaźne.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Fubu2PL
    Użytkownik

Tuning Optyczny to Tylna Lampa LED + Kierunkowskazy Przód i Tył LED

Kotli111
    Użytkownik

Podrasowac mowisz ? hmm ja zrobilem tak :
    cylinder 65 , wal pierscienie tlok itd .
    przelozenia sportowe , znajdziesz na stronie http://www.sklep.mieloch.pl
    wydech sportowy leo vince zx
    rolki ciezsze o gram
    wariator sportowy
    pasek polini
    wyreguluj gaznik
    gas box stage 6
    i spokojnie masz 98 kmh z gorki 100 😉

Kotli111
    Użytkownik

do tego oczywiscie wszystkie blokady sciagnij

Misiek988
    Użytkownik

Podepnę się jeśli można.Ja mam TGB Mystique 50 prawie to samo co orion tylko przód ma jak havk.Kupiłem sb wydech stage6 pro replica, wsadziłem sprężynę dociskową s6 medium i rolki 5g polini.Jeździłem z 400 km i wczoraj odpaliłem i jechałem max 30 km/h.Sprawdziem co jest nie tak.Okazało się, że pasek na sprzęgle w ogóle nie schodzi niżej tylko cały czas na najwyższym pracuje przez co skuter tylko tyle jedzie.Miał ktoś taki przypadek? Lub zaradzi coś na ten problem?

Sparrow93
    Użytkownik

Może masz za lekkie rolki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button