Testy na prawo jazdy kat. B

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Testy na prawo jazdy kat. B

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Evert Evert 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #170591
  Zdjęcie profilowe brylant1717
  brylant1717
  Użytkownik
  • Postów: 136

  Witam, jak to wygląda po ujednoliceniu pytań na prawo jazdy, czy są one jawne? Raz czytam że są jawne, raz że będą, a raz że nie. Zna ktoś na to odpowiedź?

  #170596
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 2 986

  Mi się kilka pytań z płyty dołączonej do książki powtórzyło na egzaminie, więc ściśle tajne na pewno nie są. Poza tym po co Ci te pytania? Na pamięć się chcesz uczyć?

   
  Czytaj
  REKLAMA

  ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

  Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
  #170598
  Zdjęcie profilowe Evert
  Evert
  Użytkownik
  • Postów: 239

  Jeżeli prezydent podpisze stale maglowaną tu ustawę o zmianie ustawy o kierujących pojazdami, to po upływie vacatio legis 30 dni bazy pytań egzaminacyjnych mają stać się jawne (będą stanowiły informację publiczną), a instytucją odpowiedzialną za ich ewidencję i merytoryczny nadzór będzie minister ds. infrastruktury, a nie poszczególne WORD-y. „Jawne” pytania, które są dostępne w necie i na płytkach pochodzą wyłącznie z przecieków. Trzeba pamiętać, że na razie pytania mają charakter regionalny i w każdym WORD mogą być inne.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie